Razer Viper V2 Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 208
Bütçe
3500-4000

w1B

Hectopat
Razer Viper V2 Pro alınır mı? Yoksa üstüne biraz daha koyup DeathAdder V3 Pro alınır mı? Çok fark eder mi?
(Sanırım bir de daha yeni Viper V3 Pro çıkmış onu da beklemeli miyim?)

Benim için önemli olacak şeyler;
Uzun ömürlülük.
Batarya performansı.
Gecikme olmaması(ilk defa Wireless fare kullanacağım)
Viper V2 Pro ile ilgili tek takıntım tasarımı. Daha önce hep DeathAdder V3 Pro tuş yapısında fareler kullandım.(şu an SS Rival 3 kullanıyorum)
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Razer Viper V2 Pro alınır mı? Yoksa üstüne biraz daha koyup DeathAdder V3 Pro alınır mı? Çok fark eder mi?
(Sanırım bir de daha yeni Viper V3 Pro çıkmış onu da beklemeli miyim?)

Benim için önemli olacak şeyler;
Uzun ömürlülük.
Batarya performansı.
Gecikme olmaması(ilk defa Wireless fare kullanacağım)
Viper V2 Pro ile ilgili tek takıntım tasarımı. Daha önce hep DeathAdder V3 Pro tuş yapısında fareler kullandım.(şu an SS Rival 3 kullanıyorum)
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

V2 Pro kullanıyorum 8 aydır herhangi bir sorun yok gayet güzel mouse fakat V3 Pro ayrı bir güzel.

3.5 - 4K bütçeye daha iyi mouse'lar var ama illa Razer ekipman set diziyorum dersen alınır.

5.5K olarak düşünüyorum ben.
Viper V3 Pro gelmesini bekleyin. Ülkemize yakında gelir.
Viper V2 Pro veya DeathAdder V3 Pro alsam şimdi herhangi bir pişmanlık yaşar mıyım sizce? Aciliyeti var da biraz elimdeki fare bozuldu.

3.5 - 4K bütçeye daha iyi mouse'lar var ama illa Razer ekipman set diziyorum dersen alınır.
Önerinize açığım razer set yapmak gibi bir derdim yok. Wireless ve kaliteli olsun yeterli.

Viper V2 Pro veya DeathAdder V3 Pro alsam şimdi herhangi bir pişmanlık yaşar mıyım sizce? Aciliyeti var da biraz elimdeki fare bozuldu.

Önerinize açığım Razer set yapmak gibi bir derdim yok. Wireless ve kaliteli olsun yeterli.

Bence yaşamazsın. Sonuçta aim, bilek ve reflekste önemli.

Peki ikisi arasından sizce hangisi? 1K gibi bir fiyat farkı var.

Ben ikisi arasında kaldım. Viper V2 Pro almıştım yine de senin tercihin birkaç video bak istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı