Razer Wolverine V2 Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan DMN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 276

DMN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. DualSense kolumda yakın zamanda sol analogda gıcırtı ve direnç problemleri ile karşı karşıya kaldım. Bir süredir de PC'de kullanırken Xbox 9. nesil kolunun menü tuşunda sıkıntı yaşıyorum. Bu 2 kolu da tamir ettireceğim fakat bu kolların yanına yedek kol yerine Razer Wolverine V2 Pro almayı düşündüm. 2. el ama 0 ayarında 6000TL civarına mevcut hem PS5 hem de PC'de kullanmak için sizce alınır mı?

Şimdi insanlar çıkıp “yav kardeşim bir kol o kadar eder mi git DualSense falan alsana?” deyip size tuhaf bakışlar atabilir ama aldanmayın. Siz ne sanıyorsunuz ki? O kontrolcüler havadan sudan sebeplerden dolayı o kadar pahalı değiller. İnanılmaz tepki süreline ve gerçekten oldukça dayanıklı bir iç yapıya sahipler, özellikle kontrölcünün tepki süresi muazzam. Bütçeniz varsa tavsiye ederim Wolverine V2 Pro modelini.

Lakin dürüst konuşmak gerekirse 2. el bir kontrolcüye 6.000 TL verilmez orasını açıkça söylemek isterim.

Şimdi insanlar çıkıp “yav kardeşim bir kol o kadar eder mi git DualSense falan alsana?” deyip size tuhaf bakışlar atabilir ama aldanmayın. Siz ne sanıyorsunuz ki? O kontrolcüler havadan sudan sebeplerden dolayı o kadar pahalı değiller. İnanılmaz tepki süreline ve gerçekten oldukça dayanıklı bir iç yapıya sahipler, özellikle kontrölcünün tepki süresi muazzam. Bütçeniz varsa tavsiye ederim Wolverine V2 Pro modelini.

Lakin dürüst konuşmak gerekirse 2. el bir kontrolcüye 6.000 TL verilmez orasını açıkça söylemek isterim.
2 tane ilan gördüm bir tanesi kapalı kutu diğeri ise 5-6 defa kullanılmış sadece yani durumu aslında 0 sayılır incelediğim 2 ilanın da.

0 olarak 9000TL kol ama neredeyse hiç kullanılmamış halini o fiyata bulunca da kaçırmak istemedim açıkcası.

Ben de uzun suredir bakiyorum ama kafamda bazi sorular var. Kontrolcude adaptive trigger destegi olmadigi icin bu mekanigin mecbur olarak kullanildigi oyunlarda ne yapiyoruz? Playstation in ayarlarindan komple adaptive trigger ozelligini kapatmak acaba cozum oluyor mu? Bunun cevabini kesin olarak verebilen biri olsa cok faydali olacak

Ben de uzun suredir bakiyorum ama kafamda bazi sorular var. Kontrolcude adaptive trigger destegi olmadigi icin bu mekanigin mecbur olarak kullanildigi oyunlarda ne yapiyoruz? PlayStation'in ayarlarindan komple adaptive trigger ozelligini kapatmak acaba cozum oluyor mu? Bunun cevabini kesin olarak verebilen biri olsa cok faydali olacak

Bu özellik o kolda yoksa normal bir şekilde oynuyorsun zaten. Benim için adaptive trigger ve haptic feedback çok da önemli değil. Zaten DualSense kolum ayrıca var çok istersem bu etkilerin olduğu oyunları DualSense ile oynarım.

Bu özellik o kolda yoksa normal bir şekilde oynuyorsun zaten. Benim için adaptive trigger ve haptic feedback çok da önemli değil. Zaten DualSense kolum ayrıca var çok istersem bu etkilerin olduğu oyunları DualSense ile oynarım.
Normal bi sekilde oynatiyosa sorun yok zaten leş gibi bi özellik. Tesekkurler cevap icin

Bu arada Razer Wolverine V2 Pro'yu aldım ve 2 gündür kullanıyorum. 2. EL neredeyse kullanılmamış buldum ve 5000TL'ye aldım. Malzeme kalitesi mükemmel. Switch'lerinin mekanik olması çok konforlu ve mükemmel hissettiriyor ve tetik ayarlama özelliğinin olması çok işime yaradı. Analogları çok rahat. Eksi yanları ise titreşim özelliği yok yani kolda titreşim yok. Gamepad rekabetçi oyunlar odaklı tasarlandığı için böyle bir şey yapmışlar ama kapama seçimi bizde olsa daha iyi olurdu. Son olarak da ergonomisi incelemelerdeki gibi çok da iyi değil ama kötü de değil 10 üzerinden 7 veririm.

Genel kontrolcüye puanım ise 10 üzerinden 9.

Geri
Yukarı