Çözüldü RDR 2 save dosyası nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Onur6476

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba en son Colm O'Driscoll'un asıldığı görevdeydim, görevi bitirdim ve oyundan çıktım geri girdiğimde ise tüm ilerlemem sıfırlanmıştı, acaba sizde o görevin save filesi varsa linkini atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yazık olmuş hocam geçmiş olsun.
Buradan aratıp istediğiniz chapterdan başlayabilirsiniz.

Hocam oyun dosyalarının save dosyasında bunları buldum acaba işime yarar mı nasıl oyuna geri yüklerim?

1706988869255.png

Hocam dediğiniz şeyi yaptım ancak oyun yine en baştan başladı ayarlardan oyunu yükle seçeneğini seçince kayıt slotları boş yüklenecek kayıt yok diyor.

Bunu dener misiniz.

Bunu dener misiniz?

Hocam sonunda halletim çok teşekkür ederim iyi ki varsınız
Bu linkte ki dosyayı yükledim içinde 1 tane dosya vardı zaten ilk yüklediğim hatalıydı sanırım. Yeni yüklediğim dosyayı profilesde ki klasörün içine attım bu şekilde hal oldu siz olmasaydınız çözemezdim çok teşekkür ederim.

Hocam sonunda halletim çok teşekkür ederim iyi ki varsınız
Bu linkte ki dosyayı yükledim içinde 1 tane dosya vardı zaten ilk yüklediğim hatalıydı sanırım. Yeni yüklediğim dosyayı profilesde ki klasörün içine attım bu şekilde hal oldu siz olmasaydınız çözemezdim çok teşekkür ederim.
Rica ederim. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı