RDR 2 Türkçe yama önerisi

egexyz1093

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, son günlerde RDR2'ye deli gibi sardım fakat İngilizce olduğu için her olayı pek anlamıyorum. Önerdiğiniz güvenli Türkçe yama modu var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalıkta duydugum bir söylentiydi ne şahit oldum ne yaşadım. Ancak belki siz yaşamamışsınızdır başkası yaşamıştır kesin bir şey söylemek zor.
Arkadaşımlarda yama ile oynuyordu.

Hocam hem forumda bir arkadaş hepsi virüslü dedi hem de bir arkadaşıma daha sordum o indirmiş bir tane virüslü olduğunu söyledi.

Virüslü olmayan attım zaten bakabilirsin.

Attıgınız şeyi VirusTotal'de taradıgımda birkaç tane dosya zararlı diye çıkıyor bir sorun olmaz değil mi?

Son düzenleme:
Hocam hem forumda bir arkadaş hepsi virüslü dedi hem de bir arkadaşıma daha sordum o indirmiş bir tane virüslü olduğunu söyledi.

Attıgınız şeyi VirusTotal'de taradıgımda birkaç tane dosya zararlı diye çıkıyor bir sorun olmaz değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu diyorsan hayır sorun olmaz ben kendim de 1 ay öncesinde bunu kullandım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu diyorsan hayır sorun olmaz ben kendim de 1 ay öncesinde bunu kullandım.
Evet bu videoyu diyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı