RDR 2'ye FSR 2.0 geldi!

TAA'yı da test etmenizi tavsiye ederim. Sanırım bulanıklık sorunu çözüldü. Umarım sadece bana öyle gelmiyordur.
Maalesef devam ediyor. Resolution Scale ayarını x1.25 yaparak oynamaya devam, diğer türlü oyun netleşmiyor.

Tam bilmiyorum hocam FSR 2.0 nedir?

Bu sefer resmi olarak geldi, detaylar:

Maalesef devam ediyor. Resolution Scale ayarını x1.25 yaparak oynamaya devam, diğer türlü oyun netleşmiyor.
Evet en iyi görüntü hala TAA + Çözünürlük ölçeği ayarını yükselterek elde edilebiliyor.

Ben bu oyunu 2020 ortalarında RX 580 ile düşük orta ayarlarda 1080P'de oynuyordum. Ancak görüntü hiçbir özel ayar yapmamama rağmen cam gibi geliyordu. Ölçek vs açmamıştım hiç. Çok beğenerek oynadım ve bitirdim.

Bu aralar tekrar oynamaya başladım. Acaba güncelleme geldikçe mi bulanıklaşmaya başladı bu oyun bilemiyorum. Şu an en yüksek ayarlar ve 1.75X ölçek ile anca tatmin edici görüntü elde edebiliyorum.

2020 ortalarındaki sürümü denemek isterdim.

Bulanıklık dediğiniz sis mi? Ben oynuyorum muazzam kaliteli görüntü. Fsr yi beğenmedim ama bildiğiniz kaliteyi düşürüyor. Taa+ msaa4x olarak oynuyorum 50-60 FPS veriyor. Diğer ayarların hepsi ultrada.

Yeni konular

Geri
Yukarı