RDR 2'ye Ne Zaman Optimizasyon Gelir?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
15
Yer
Ötüken
Merhaba, oyunu satın aldım ama optimizasyon çöp diyorlar. Sistemim aşağıda. Derslerimden dolayı pek vaktim yok. Metro Exodus gibi birkaç ay içinde optimizasyon gelir mi? Windows 10 1909, NVIDIA driver 441.12.

AMD FX 6300 4.2 GHZ 6 ÇEKİRDEK, ASUS STRİX GTX 960 2 GB, GSKILL 16 GB BLUE RAM, 1 TB HARD DİSK

G300S, Arctis5, G410, X530

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ta Rockstar çalışanı varsa, sorunu cevaplar. Şu an kimse bir şey söyleyemeyecek. En fazla tahmin edebiliriz. Birkaç aya gelir diyebiliyoruz o zaman da. Yoksa, oyundan gelir elde edemeyecekler. Yani bilgisayar kanadı için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun konsollardan neredeyse tam 1 yıl sonra PC'ye çıktı. Bence "oyunun optimizasyonunda sorun olduğunu oyunun çıkışından sonra fark etmişlerdir, yakında düzeltirler" şeklinde düşünmek aşırı iyimser bir beklenti.

Online modu da varsa geleceği de var. GTA 5 çok iyi bu konuda. 3 sene geçti halen daha güncelleme alıyor.

İki ayda epey yol kat eder bence. Rockstar bu ineği daha çok sağacak 😅

Ha biz de artık her sistemde test edeceğiz. Oyunun ayarlarını sevdim.

Optimize sorunu olduğunu düşünmüyorum. Oynayanların yarısının PC'si çöp. RDR2'ye göre.

IMG_0262.jpg

GTA IV dönemini anımsadım resmen. Optimizasyon sorununu mutlaka çözmeliler. GTA IV güncellemeler ile bir miktar kurtarılmıştı ama hiçbir zaman tam verime ulaşamadı. Umarım, GTA V kadar stabil bir hale getirebilirler. Bunu da çok yakın bir zamanda yapacaklarını düşünüyorum. Diğer türlü, ben ve benim gibi düşünenleri kaybedecekler.

@ThE bEsT Bu nasıl bir masumluktur, aklım almıyor. :D Canavar dediğimiz kartlar yerlerde sürünüyor. Üst seviye performans vermesi gereken GPU'lar, daha alt seviye kartlardan bile aşağıda bir performans sergileyebiliyor. İnanmışlık var sizde. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı