Çözüldü RDR2 açıldıktan 10-20 dakika sonra çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Son birkaç gündür hiçbir problem yoktu, şimdi ise 10 20 dakika sonra hata vermeden çökmeye başladı bir anda.

oyun orijinal değil ancak dediğim gibi hiçbir sorun yoktu.

Çözüm
Konunun orijinallikle korsanlıkla alakası yok. Her iki tarafta da olan sorun bu. Ben çözümü oyuna girmeden önce Windows tarihini 2019'a çekerek çözdüm.
Hocam bilmiyorum. Neresindeyseniz oyunun bence ordan sonrasının dosyaları bozuk. Save dosyaları için crackten cracke göre değişiyor.
Kötü oldu bu ya, ne yapacağım şimdi o kadar ilerlemişken oyunda?

Yeni bir antivirüs kurulumu vs. yaptınız mı? Av kurduktan sonra otomatik tarama yapıyor ilk kurulduğunda genellikle bu yüzden dosyalar silinmiş olabilir arkadaşların dediği gibi. Orijinal olmadığı için tek çözüm tekrar kurmak gibi görünüyor.

Kaspersky Free vardı, ancak virüs falan algılamadı hiç, açıkken oynuyordum.

Yeni bir antivirüs kurulumu vs. yaptınız mı? Av kurduktan sonra otomatik tarama yapıyor ilk kurulduğunda genellikle bu yüzden dosyalar silinmiş olabilir arkadaşların dediği gibi. Orijinal olmadığı için tek çözüm tekrar kurmak gibi görünüyor.

Save dosyalarını alsam başka bir yayıncıdan indirip save koymayı denesem işe yararmı sizce?

Kötü oldu bu ya, ne yapacağım şimdi o kadar ilerlemişken oyunda?
Rockstar'ın klasörlerini dene bakalım. Ben bunu buldum.
1698497917626.png

Orijinal oyunla deneyin. Korsan oyun olmasından dolayı bu tür bir sorunla karşılaşmanız ihtimali çok yüksek.

Orijinal oyunum olsa konu açar mıydım hocam :D ne yazık ki bu zamanlarda bu kadar yüksek fiyatlar veremiyorum oyunlara.

Save dosyalarını alsam başka bir yayıncıdan indirip save koymayı denesem işe yararmı sizce?
Tüm yayıncılar aynı cracki koyuyorlar zaten bir şey değişeceğini sanmıyorum. Benim tavsiyem orjinal oyunu alın deneyin.

Orijinal oyunum olsa konu açar mıydım hocam :D ne yazık ki bu zamanlarda bu kadar yüksek fiyatlar veremiyorum oyunlara.
Sorun çıkmazsa iade edersiniz. Steam 2 saat oynamadıysanız iade etmenize izin veriyor zaten.

Geri
Yukarı