RDR2 alınır mı?

pythons58

Femtopat
Daha fazla  
RDR2 alacağım ama oyun nasıl oynanıyor bilmiyorum. Oyun hikayeye göre mi ilerliyor görevler falan hepsi hikayeye göre mi gerçekleşiyor ve görevler nasıl alınıyor nasıl yapılıyor oyun nasıl oynanıyor anlatacak var mı? Elden Ring aldım ama sarmadı keşke sadece boss kesseydik seviye falan kasmasaydık daha eğlenceli olurdu bence.

RDR2 alacağım ama oyun nasıl oynanıyor bilmiyorum. Oyun hikayeye göre mi ilerliyor görevler falan hepsi hikayeye göre mi gerçekleşiyor ve görevler nasıl alınıyor nasıl yapılıyor oyun nasıl oynanıyor anlatacak var mı? Elden Ring aldım ama sarmadı keşke sadece boss kesseydik seviye falan kasmasaydık daha eğlenceli olurdu bence.

Kesinlikle almalısın aynı konuyu birkaç gün önce açtım ilk 8 saat biraz sıkıntı ama sonra baldan daha tatlı.

Hikaye tabanlı bir oyun ve sabah akşam at sürüyorsun. Bir de manzara var, manzara önemli.
Sabah akşam at mı sürüyorsun ? Göreve giderken bile o kadar çok yan şeyler çıkıyor ki 1 saat onlara ayırıyorum. Dopdolu bir oyun hem hikaye hem oynanış açısından.

Geri
Yukarı