Rehber RDR2 FSR 3 modu nasıl yapılır?

Uyarı: öncelikle modun çalışması için Afterburner veya Epic Games arayüzünün kapalı olması gerekiyor.

Adım 1: Script hook indirmek.

Script Hook RDR2 - AB Software Development verdiğim linkten indirip klasöre çıkartın. Bin klasörünün içi lazım.

Adım 2: Modu indirmek.
AdFWJHbrNftE9BBVHOJe/WeBTuC1TIAZuhkaroD4SuA= linkinden modu indirip klasöre çıkartın bu dosyaya ulaşmanız gerekiyor. (sanırım linki açık paylaşmak sıkıntı çıkarabilir.)

Eki Görüntüle 2088823

Adım 3: Oyunu Vulkan'dan DX12'ye çevirmek.

Oyunu grafik ayarlarından gelişmiş ayarlar kısmından DirectX 12 yapmanız gerek yoksa mod çalışmaz.

Adım 4: Modu kurmak.

İndirdiğimiz dosyaları, FSR modu ve scripthook dosyalarını, oyun klasörünün içine atıyoruz.

Modumuz hazır.

Artık oyunu FSR3 modu ile oynayabilirsiniz. Henüz HUD sıkıntısı düzelmedi ama modun ileriki sürümlerinde düzelticeklerini umuyorum. Yavaş yavaş düzeltiyorlar. Sakın Online girmeyin ban yiyebilirsiniz.

Encrypt & decrypt text online - Encryption text with key bu site üzerinden şifrelemeyi kaldırabilirsiniz.

Edit: Oyundan çıkarken FSR kapatıp çıkın, aksi taktirde oyun crash veriyor. Rockstar Games Launcher güvenli modda başlatma seçeneği sunduğunda bütün grafikleri en düşüğe çekip API'yi vulkana çekiyor ama mod çalışıyor garip bir şekilde. Benim deneyimlerim bunlar. Sizde aynı sorun olur mu bilmiyorum.

Not: Mod artık güncel değil.
Rx 470 fsr3 mod çalışır mı

Scripthook güncelleyin.

Hocalarım iyi günler,
GTX 1050 Ti ekran kartımla FSR2'yi sorunsuz kullanabiliyorum bu modun 1 2 ay önce ki versiyonunu kurup oyuna girmiştim fakat pek bir performans farkı olmadığı için kaldırdım.
Şimdi ise bu modun öncekine kıyasla daha yüksek performans verdiğini biliyorum fakat kurduktan sonra oyunum başlamıyor loading ekranında kalıyor.
Benchmark yapayım belki düzelir dedim benchmark başlatılıyor lütfen bekleyiniz ekranında takılı kalıyor.
Bunu nasıl çözebilirim, teşekkür ederim.
Edit: Konuda ki modu kurduğumda bahsettiğim sorun oluyor farklı modda olan bir problem değil.
Sistemim;
Ryzen 5 2600.
MSI GTX 1050 Ti.
16 GB RAM.

Modun eski sürümünü kurduğumda bende de yükleme ekranı gerçekten aşırı uzamıştı. Oyun sanki HDD'değmiş gibi. Şu an açılma süresi açısından sorun yaşamıyorum.

Vega 8 ile kaç FPS oynuyorsunuz bende de varda merak ettim.

İnceleme: Lenovo V15 G3 aba 82TV004MTX oyun performansı burada FPS testlerim var.

RX 470 FSR3 mod çalışır mı?

İnternette RX500 ve GTX1000 serisi ve üzeri için uygun diyor ama ben çalıştırdım. Denemekten zarar gelmez.

Scripthook güncelleyin.

Modun eski sürümünü kurduğumda bende de yükleme ekranı gerçekten aşırı uzamıştı. Oyun sanki HDD'değmiş gibi. Şu an açılma süresi açısından sorun yaşamıyorum.

İnceleme: Lenovo V15 G3 aba 82TV004MTX oyun performansı burada FPS testlerim var.

İnternette RX500 ve GTX1000 serisi ve üzeri için uygun diyor ama ben çalıştırdım. Denemekten zarar gelmez.
İnternette bulduğum en güncel sürümünü indirdim birde siz link olarak atarmısınız.

Scripthook güncelleyin.

Türkçe yama eklesek üstüne, bozulur mu?

Witcher 3 için de aynıları geçerli mi hocam?
Verdikleri listede witcher 3 ün fixlendiğini yazmışlar hud problemi olmamalı ve fake nvidia gpu ihtiyacı da yok gidip yanındaki linkten indirebilirsiniz birde bana da haber verebilirmisiniz yaparsanız eğer grafikler nasıl yada fps nasıl değişti diye çünkü fsr 2.0 kalite modunda bile oyun çamura dönüyordu üstüne 45 fps oyun 30-32 fps lere düşüyordu garip bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı