RDR2 Geyik Anısı

Ezio21

Decipat
Daha fazla  
Meslek
Diş hekimi
Selamlar bugün sizlere RDR2 de yaşadığım geyik anımı anlatcağım. Rahmetli atımla geziyordum ( Evet maalesef kendisini kaybettik çok üzüldüm) Sonra haritada efsanevi hayvan bölgesindesin yazısı çıktı. Bi baktım efsanevi geyiğin bölgesindeyim. Gezindim sonra 4-5 tane geyik gördüm garibime gitti tek bi tane Efsanevi geyik olduğunu düşündüm. Neyse efenim bi tanesini okumla indirdim yanına gittim. Bi baktım bu efsanevi geyik değil normal geyik sonra keskin göz moduna geçip altın rengini gördüm takip ettim sonra yazı çıktı bölgede çok aktivite var sonra tekrar gel diye. Sinirlendim atladım atıma tam dönerken bi baktım karşıda bir şey yatıyor yanına gittim aman ne göreyim Efsanevi Geyik önümde😀 Hiçbir kan yok ok izi yok silah izi yok tertemiz. Fazla sorgulamadım yüzdüm deriyi gittim.😅 Alttaki resim de ben ve geyik.

Selam bugün sizlere RDR2 de yaşadığım geyik anımı anlatcağım. Rahmetli atımla geziyordum ( evet maalesef kendisini kaybettik çok üzüldüm) sonra haritada efsanevi hayvan bölgesindesin yazısı çıktı. Bir baktım efsanevi geyiğin bölgesindeyim. Gezindim sonra 4-5 tane geyik gördüm garibime gitti tek bir tane efsanevi geyik olduğunu düşündüm. Neyse efenim bir tanesini okumla indirdim yanına gittim. Bir baktım bu efsanevi geyik değil normal geyik sonra keskin göz moduna geçip altın rengini gördüm takip ettim sonra yazı çıktı bölgede çok aktivite var sonra tekrar gel diye. Sinirlendim atladım atıma tam dönerken bir baktım karşıda bir şey yatıyor yanına gittim aman ne göreyim efsanevi geyik önümde😀 hiçbir kan yok ok izi yok silah izi yok tertemiz. Fazla sorgulamadım yüzdüm deriyi gittim.😅 alttaki resim de ben ve geyik.

Harika bir anı ama resimi eklemeyi unutmuşsun.

Şu oyunda 10 dakika boyunca bir kişiyi bile öldürmeyen bir insan varsa ödül verilmeli. Bu arada ben bu oyunda sadece görev yaptım avlarla falan uğraşmadım. Hikayeyi okuyunca avlanasım geldi.

Şu oyunda 10 dakika boyunca bir kişiyi bile öldürmeyen bir insan varsa ödül verilmeli. Bu arada ben bu oyunda sadece görev yaptım avlarla falan uğraşmadım. Hikayeyi okuyunca avlanasım geldi.
Hocam aksine NPC (Görev dışındaki normal halk) öldürmediğim tek oyun bu olabilir.

Ortalıkta dolaşırken insan öldürüyorsanız bence size ödül verilmeli :D
Sıfata göre öldürüyorum. Selam verdiğimde selam vermiyorsa atıma atıyorum. Nehir kenarına Mercedes atımı çektikten sonra bağlı adamın önünde 1 dakika sigara içiyorum. Üstünü arıyorum, soyuyorum. En son 1 el bacağına ateş ediyorum. Ölmesini izledikten sonra tanıkları yakalayıp öldürüyorum. Daha sonra kelleme koyulan ödülü ödemeye gidiyorum. Bu sayede saatlerce oynamış oluyorum 😀

Hocam aksine NPC (Görev dışındaki normal halk) öldürmediğim tek oyun bu olabilir.
Kendimi sorguluyorum şu an. Ne kadar kötü bir adamım ben la.

Geri
Yukarı