Çözüldü RDR2 RTX 4070 sistemde 30FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AliEgemen

Hectopat
Yer
İstanbul
Oyunu 2. oynayışım ve daha önceden 80-120 FPS arası alırken nedense bugün girdiğimde 30FPS sabitti. Sanki FPS sınırı koymuş gibi. V-Sync kapattım, dosya bütünlüğü doğruladım hiçbir şey olmadi. Oyundaki ada chapterındayım. Ek olarak bugün 2 gün önce gelen 546.65 drivera güncelledim.

4070M.
Ryzen 9 7940h.

Çözüm
Modlarin işi.

Evet fakat ısınma problemi yaşamıyorum.

Hocam bende de HP Victus 16 var. RDR2 de 30 FPS geçmiyordu. HP'nin Omen Gaming Hub üzerinden iki modu vardı. biri harici ekran kartını kullanıyor biri dahili yani işlemci grafik kartını. Onu değiştirdim düzeldi. Sen de laptopun markasına göre uygulaması varsa oradan bakabilirsin.
Modlarin işi.

Evet fakat ısınma problemi yaşamıyorum.

Hocam bende de HP Victus 16 var. RDR2 de 30 FPS geçmiyordu. HP'nin Omen Gaming Hub üzerinden iki modu vardı. biri harici ekran kartını kullanıyor biri dahili yani işlemci grafik kartını. Onu değiştirdim düzeldi. Sen de laptopun markasına göre uygulaması varsa oradan bakabilirsin.

Çözüm
Hocam cok teşekkürlerler dediniz diye baktim sarja takmayi unutmuşum dahili kullanıyormuş. Duzeldi simdi 😁

Geri
Yukarı