Realme C55 vs. Samsung Galaxy A24

Fiyat olarak birbirinden çok ayrı cihazlar. Realme 6k bandıydayken samsung 8-9k bandında. Bu yüzden samsung daha iyi gözüküyor. Demek istediğiniz şey aradaki fiyat farkında değer mi ise bence biraz daha ekleme yapıp samsung a34 düşünebilirsiniz

Bende öyle demiyorum zaten pil kapasitesi normalden az olabilir ama işlemcisi daha iyi değil mi? Yanlış anlamayın soruydu sadece inatlaşmaya çalışmadım.
S9+'ın işlemcisi 2018 amiral gemisi. Snapragon 695'ten birçok yönden üstün olsa da batarya tarafında ciddi bir dezavantajı var. S9+ özellikle ekranı çok kaliteli ancak 60 hz ve sıfır bulunmaz, 2018 şubat çıkışlı bir cihaz. Markadan bağımsız neredeyse 6 yıllık bir cihazı ben önermem.

S9+'ın işlemcisi 2018 amiral gemisi. Snapragon 695'ten birçok yönden üstün olsa da batarya tarafında ciddi bir dezavantajı var. S9+ özellikle ekranı çok kaliteli ancak 60 Hz ve sıfır bulunmaz, 2018 şubat çıkışlı bir cihaz. Markadan bağımsız neredeyse 6 yıllık bir cihazı ben önermem.

Orijinal ekran bulunmayabilir ama ekranı hala piyasada dolaşıyordur. Bataryada sabah akşam oyun oynanmazsa sorun çıkarmaz ama dezavantajları olduğu doğru.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı