Realme GT 2 vs POCO F5

BerkemVein

Hectopat
Tabii ki F5 çok daha iyi ama bütçemi bir tık zorlayabilir. Yakın zamanda değil 2-3 ay sonra yeni telefon alabilirim. Zam gelir mi veya fiyat düşer mı? F5'i çok isterim ama Realme GT 2 fiyatına göre çok iyi duruyor. F5 en ucuz fiyat olarak şu an ne kadar?

Oyun ağırlıklı kullanacaksaniz F5 daha uygun olur.
SD 7+ Gen 2 çok güçlü bir SoC.

7 rakamını gördüğümde üzülmüştüm fakat 7 Gen'in varlığından bir haber olup üstüne 7 gen 2 Plus diye işlemci olduğunu duyunca sevindim bayağı. Xiaomi Redmi serisinde 720 kullanmaya devam etsin.

Tabii ki F5 çok daha iyi ama bütçemi bir tık zorlayabilir. Yakın zamanda değil 2-3 ay sonra yeni telefon alabilirim. Zam gelir mi veya fiyat düşer mı? F5'i çok isterim ama Realme GT 2 fiyatına göre çok iyi duruyor. F5 en ucuz fiyat olarak şu an ne kadar?

Kamera ile işin yoksa POCO F5; kamerası da iyi olsun diyorsan Realme GT2 almanı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 rakamını gördüğümde üzülmüştüm fakat 7 Gen'in varlığından bir haber olup üstüne 7 Gen 2 Plus diye işlemci olduğunu duyunca sevindim bayağı. Xiaomi, Redmi serisinde 720 kullanmaya devam etsin.
Redmi serisi baştan sona benim için asla alınmayacak bir seri. Ama adamlar da zaten o cihazlari performans odaklı yapmıyor. O yüzden 720 kullanmalarında ben bir sorun göremiyorum.
Poco ise daha çok oyun amaçlı üretildiği için güçlü islemciler kullanılıyor.
Ha 7+ Gen 2 de en iyilere girmez ama 888'in üstü, 8 Gen 1'in altı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı