Realtek 8852be yüksek ping

Ghost.rider61

Femtopat
Daha fazla  
ASUS TUF A15 FA507NV dizüstü bilgisayarımda Realtek 8852be Wi-Fi kartı kullanılıyor. 2 haftadır Online oyunlari oynayamiyorum ping 50 iken birden 300'lere fırlıyor.

Bu laptopu alıp ping sorunu ile karşılaşan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle sorunlar yok ya. Hatta Boost'u kapattım derece maksimum 68'de oyun oynarken. Boşta 36 dereceyi gördüm genelde 42'de takılıyor. Boost kapalı takılıyorum W11.

ASUS TUF A15 FA507NV dizüstü bilgisayarımda Realtek 8852be Wi-Fi kartı kullanılıyor. 2 haftadır Online oyunlari oynayamiyorum ping 50 iken birden 300'lere fırlıyor.

Wifiden de çok nadirde olsa kopup anlık geri geliyor wifi kartıda kronik sorunlu sanırım ? bende yaşıyorum sorunu ama wifi kopması olarak.

bu olay a herhalde pocket loss deniyor cihaz bende de var warzone oynarken sürekli pocket loss diyip diyip duruyor ping 40 60 civarı olmasına rağmen oyunda sürekli taklımalar yaşıyorum
bendeki laptop Amazon.com.tr bu lenovo

Bu laptopu alıp ping sorunu ile karşılaşan vW

Benim başımda da bu bela var ya Asusun 8852be wifi kartı hiç stabil değil ya, nadiren de olsa wifiden kopup geri geliyor, en mantıklı çözüm wifi kartının değiştirilmesi.

Geri
Yukarı