Recep Baltaş'ın Yeni Sitesi: Techolay.net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi oldu Recep'çiler artık burada olmayacak :D.

Söylediklerinin affedilecek bir yanı var mı ?(Ayrıca içten de özür dilediğini hiç sanmıyorum az çok herkes nasıl bir ideolojik görüşte olduğunu bilir diye düşünüyorum bu olaylarda ise tamamen belli oldu) Hem Filistin'deki hem de Türkmenistan'daki kardeşlerimize sarf ettiği sözler katiyen affedilemez. Bu noktada size katılmıyorum.

Modern 1.dünya ülkelerinde söyledikleri af dilemeyi gerektirecek şeyler bile değil. İfade özgürlüğü nedir bizim insanımız bilmez ama.

Hayırlı olsun.
Kayıt oldum onay bekliyorum.

Hem Filistin'deki hem de Türkmenistan'daki kardeşlerimize sarf ettiği sözler katiyen affedilemez. Bu noktada size katılmıyorum.
Filistinliler kardeşimiz değil. Anlamıyorum bu muhabbeti ya. Kaldığım yurtta bile şehitlerimiz için yapılacak yürüyüşe Filistinlileri ekliyorlar. Kendi halkımız elin arabından daha önde geliyor. Aynı tutmanın amacı ne??

Filistinliler kardeşimiz değil. Anlamıyorum bu muhabbeti ya. Kaldığım yurtta bile şehitlerimiz için yapılacak yürüyüşe Filistinlileri ekliyorlar. Kendi halkımız elin arabından daha önde geliyor. Aynı tutmanın amacı ne??
Ben kardeş olarak görüyorum senin fikrin umurumda değil. Şehitlerimiz için yapılacak yürüyüşe Gazze savaşındaki ölenleri de eklemeleri gayet normal keza 20 bin insan öldü orada hala daha ölmeye devam ediyor görüntüler sanırım önünüze düşmüyor(!). Katiyen ayrı tutmuyorum. Her iki millet de benim nezdimde aynı. İnsan olan için normal olanı bu.

Ben gidiyorum hocam küstüm 😭 (!)
Ayyy küstün mü sen ? :D

Ben kardeş olarak görüyorum senin fikrin umurumda değil. Şehitlerimiz için yapılacak yürüyüşe Gazze savaşındaki ölenleri de eklemeleri gayet normal keza 20 bin insan öldü orada hala daha ölmeye devam ediyor görüntüler sanırım önünüze düşmüyor(!). Katiyen ayrı tutmuyorum. Her iki millet de benim nezdimde aynı. İnsan olan için normal olanı bu.
Ukrayna'da ki insanlar için de aynı performansı bekliyorum. Dünya genelinde ki savaşlarda ölen tüm insanlar ve milletler kardeşiniz sanırsam. Öbür türlü dediğiniz her şey saçmalıktan ibaret. Kendi vatandaşı ile elin arabını bir tutmak farklı masum insanlara üzülmek vs. farklı şeyler. Bunun ayrımını yapamayan/yapmayan insanlar için dökülen askerimin kanına üzülürüm sadece. İyi forumlar.

Arkadaşlar merhaba. Yeni sitem Techolay.net’i duyurmak için geldim.

Doğrudan bana soru sormak isterseniz Techolay Sosyal’e üye olup konu açabilirsiniz. Yakında Techolay YouTube kanalında da içerikler paylaşmaya başlayacağım. Dilerseniz abone olabilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler.

Sevgiler
Yerimizi alalım. Hem Technopat hem Techolay yürürüm ben.

Filistinliler kesinlikle kardeşimiz değil. Dinimiz aynı sadece. Kardeşimiz olan insanlar Doğu Türkistan iğrençliğine destek vermezdi, zamanında bize ihanet edip İngilizler ile anlaşma yapmazdı ve en önemlisi her olay da bizim karşımızda yer almazdı.

Yerimizi alalım. Hem Technopat hem Techolay yürürüm ben.
Beni buradan da takip etmek isteyen çok sevdiğim insanlar var ise buyurunuz. Desteğiniz benim için önemlidir.

Son düzenleme:
Ben kardeş olarak görüyorum senin fikrin umurumda değil. Şehitlerimiz için yapılacak yürüyüşe gazze savaşındaki ölenleri de eklemeleri gayet normal keza 20 bin insan öldü orada hala daha ölmeye devam ediyor görüntüler sanırım önünüze düşmüyor(!). Katiyen ayrı tutmuyorum. Her iki millet de benim nezdimde aynı. İnsan olan için normal olanı bu.

Hocalı katliamını tanımayan Filistin'e kardeşim demen için fazlasıyla Arap olman lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı