Recep Baltaş'ın Yeni Sitesi: Techolay.net

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haberin kaynağını bile sorgulamadan, yanlış bilgi cezası veren moderatörler olduğu sürece başarılı bir ilerleme yakalayacağınızı düşünmüyorum açıkçası.
Bende tavsiye isteyen elemana AirPods 2 ve 3 aynı cihaz, ikisinde de ANC yok, bu yüzden yükseltme yapılması yanlış dediğim mesaja yanlış bilgi cezası yedim. :D Açıklamaya da mod kardeş gelip "Tasarımları farklı." yazmış. Puahhaha. Direkt çıkardım kaydedilen sitelerden. Daha da uğramadım. Süresi bitsin direkt hesabı anonimleştireceğim. Biz Technopat'ta Yanlış Bilgi cezası vermeden tüm modların eleğinden geçirirdik konuyu ve bilgiyi yalanlayan en az bir güvenilir kaynak isterdik. Orada kaos hakim ellam.

Arkadaşlar merhaba. Yeni sitem Techolay.net'i duyurmak için geldim.

Doğrudan bana soru sormak isterseniz Techolay Sosyal’e üye olup konu açabilirsiniz. Yakında Techolay YouTube kanalında da içerikler paylaşmaya başlayacağım. Dilerseniz abone olabilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler.

Sevgiler

Sizin bu platformda reklam yapmanızı kim izin verdi bilmiyorum. Bunun anlamı "Biz sadece Technopat adını kötülemeyelim" oldu. Çektiğiniz videolara bakılırsa hala aynı ofistesiniz. Yazdığınız attığınız tweet'ler hala aklımda. Bir özür videosu gelmeden asla ve katta ne takip ederim ne yazarım. İnançlarıma ve inançlara saygı göstermeyen adam dahi (zeki) olsa saygısından kaybeder. Senin bu olayın bana "Adam olamazsın oğlum" hikayesindeki evlat aklıma getirdi. "Sen devlet başkanı olursun demedim adam olamazsın dedim" diyen baba da biz seni sevenler oluyoruz. Belki de ilk başta yapılan bir samimi özür her şeyi çözebilirdi. Sana başarılar ama ben ve benim gibi düşünenlerden uzakta!

Ek olarak bu zamana kadar bize öğrettiğin şeyler için teşekkür ederim. Ne demiş atalarımız yiğidi öldür hakkını yeme!

Burası bu haldeyse Recep Baltaş'ın emeği büyük, fikrini belirt tamam ama ben de söyleyeyim yiğidi öldür hakkını yeme!
o büyük emekler 1 büyük hata ile silinir!. Maalesef ama maalesef bu böyledir.

O büyük emekler 1 büyük hata ile silinir! Maalesef ama maalesef bu böyledir.
Büyük konuşuyorsunuz ama kendi forumu yakında burayı sollar demedi demeyin. Üslup yanlış ve rahatsız edici olabilir, ancak yanlış cümleler yok o tweetler'de. Üslubu içinde zaten özür dilemiş, nasıl bir özür bekliyorsunuz onu da anlamadım.
İslam'a hoşgörü dini diyorsunuz ama adamı öldürmediğiniz kaldı, oysa Hristiyanlar için aynısı söylense adamlar ''Jesus still loves you'' diyor, şimdi hangisi hoşgörü dini, cidden?
Düşünceleri konusunda da buranın moderatörleri dahil çoğu yetkilinin çokta farklı düşüncesi yok, emin olabilirsiniz.
Yıllardır Twitter'da böyle takılan adam, o günün dozajı biraz fazla kaçmış o kadar, internetin de linç kültürüne maruz kalınca ağzınıza böyle sakız olmuş oldu.
Son olarakta silinmek değil de kurtuldu diyelim, şu anki kitlesi daha bilinçli. Yani Celal Şengör gibi bir adam bile bu ülkede sırf ateist olduğu için sevilmiyor.
Daha fazla uzatmayayım ama bu ülkede herkes Müslüman ve Filistin destekçisi değil hocam, herkes gidip kahveciden adam kaldıracakta değil, bütün olay bundan ibaret...

Büyük konuşuyorsunuz ama kendi forumu yakında burayı sollar demedi demeyin. Üslup yanlış ve rahatsız edici olabilir, ancak yanlış cümleler yok o tweetler'de. Üslubu içinde zaten özür dilemiş, nasıl bir özür bekliyorsunuz onu da anlamadım.
İslam'a hoşgörü dini diyorsunuz ama adamı öldürmediğiniz kaldı, oysa Hristiyanlar için aynısı söylense adamlar ''Jesus still loves you'' diyor, şimdi hangisi hoşgörü dini, cidden?
Düşünceleri konusunda da buranın moderatörleri dahil çoğu yetkilinin çokta farklı düşüncesi yok, emin olabilirsiniz.
Yıllardır Twitter'da böyle takılan adam, o günün dozajı biraz fazla kaçmış o kadar, internetin de linç kültürüne maruz kalınca ağzınıza böyle sakız olmuş oldu.
Son olarakta silinmek değil de kurtuldu diyelim, şu anki kitlesi daha bilinçli. Yani Celal Şengör gibi bir adam bile bu ülkede sırf ateist olduğu için sevilmiyor.
Daha fazla uzatmayayım ama bu ülkede herkes Müslüman ve Filistin destekçisi değil hocam, herkes gidip kahveciden adam kaldıracakta değil, bütün olay bundan ibaret...
Büyük konuşmuyorum hocam doğruları konuşuyorum. Zaten yine de başarılarını diledim kendi forum sitesinde. Bu özür zorla özürdü aslında isteği de yoktu yazısını iyi okursanız anlasanız. İslam hoşgörü dini ben Müslümanım göstermelik Müslüman değilim. Ayrıca hiçbir zaman Müslümanlar kadar eleştirilmedi, hor görülmedi, kötülenmedi hıristiyanlar! Diğer moderatörlerin böyle bir paylaşımlarını görmedik! Celal Şengör Jeoloji profesörü, felsefe değil! İslam ile konuşamaz, eleştiremez. Düşüncesini söyle... Zaten bunun yüzünden kendisi pek sevilmez. Alakasız konularda konuşması yoksa kendisi jeolojide uzman! Kendim de takip ediyorum. Evet haklısınız herkes Müslüman ve Filistin destekçisi değil ama herkes insan! Ben inançlarından dolayı değil insanlığımdan dolayı üzülüyorum, destekliyorum! İnsanlık varsa bugün Yahudi çocuklarına hristiyan çocukarına değil! Bütün çocuklara üzülür! Çok ince bir cizgi var. Filistin Müslüman bir ülke olduğu için herkes hor görüyor!

Ek olarak inançlarımızdan dolayı sıranın bize geleceğini söyleyen birisi var! Ben yine saygılı olmaya ve başarılarının devamını diliyorum!

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı