Recep Baltaş'tan MLD marka SSD incelemesi talep ediyorum

İnceleme olmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    124
Çin menşeili buldum.

Çin menşeli buldum.

Pek güvenilirliği yok ama. Yine de teşekkürler.

Orası öyle en azından iç parçaları, hızı, DRAM olup olmaması gibi başlıca bilgileri bilsek kafamızda bir fikir oluşur. Ayrıca ölüm testi yapacaklar yani bayağı bir kullanacaklar.
Merakınızı anlıyorum. Fikrim değişmedi. Gerekli olmadığını düşünüyorum. Tabiki fazladan yapacakları bir incelemeye yapmayın demem. Yaparlarsa ellerine sağlık.

"Aynen, onu bende çok merak ediyorum doğrusu. @yenax @Polorchen @Atalayq @dertlioyuncu @ring0 @Arthas_ @burovezir neden gereksiz bulduğunuzu sorabilir miyim"
Önerdiğiniz SSD, Samsung SSD'lerden daha mı iyi, SSD koleksiyonu mu yapıyoruz? Bence bu inceleme yalnızca vakit israfı. Size gülüyorum şu an. :)

Önerdiğiniz SSD, Samsung SSD'lerden daha mı iyi, SSD koleksiyonu mu yapıyoruz? Bence bu inceleme yalnızca vakit israfı. Size gülüyorum şu an. :)

Yani, bilmiyorum anlatabildim mi.

Veya,

Umarım anlatabilmişimdir.

Kullanan kişilerim fikir beyan etmeleri daha mantıklı. Yapacakları video özelliklerini söyleyip geçmek olacak. Sebebi ise kullanmıyor oluşları. Kullanmadan sadece test yaparak senden farklı sonuç alamazlar zaten. Haksız mıyım?

SSD incelemelerinde özelliklerini söyleyip geçmiyoruz. Başka yayınlar ile karıştırmış olabilirsiniz. Yıl süren testler yapıyoruz sürekli teste gelen ürünlere. NVMe SSD'lere de bazen bir gün süren, hatalarının giderilmesine bizzat katkıda bulunduğumuz yazılımlarla kapsamlı testler yapıyoruz.

Örnekler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca testi halen daha devam eden bir JD SSD ve testi biten, videosunu yapamadığımız Crucial SSD var.

MLD markası da kendisi iletişime geçerse inceleyebiliriz ama peşinen belirteyim: Yazılımı ve Firmware güncellemesi olmayan ürünlere sıcak bakmıyoruz.

Sevgiler.

SSD incelemelerinde özelliklerini söyleyip geçmiyoruz. Başka yayınlar ile karıştırmış olabilirsiniz. Yıl süren testler yapıyoruz sürekli teste gelen ürünlere. NVMe SSD'lere de bazen bir gün süren, hatalarının giderilmesine bizzat katkıda bulunduğumuz yazılımlarla kapsamlı testler yapıyoruz.

Örnekler:

Ayrıca testi halen daha devam eden bir JD SSD ve testi biten, videosunu yapamadığımız Crucial SSD var.

MLD markası da kendisi iletişime geçerse inceleyebiliriz ama peşinen belirteyim: Yazılımı ve Firmware güncellemesi olmayan ürünlere sıcak bakmıyoruz.

Sevgiler.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı