Sürprizbozan Red Dead Redemption 2 Arthur

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
John Marston ile ana hikayeyi bitirdim, Fakat Dayı, Charles veya Sadie ile hiç Arthur'un mezarına gitmedik. İnternetten bulup tek gittim. Fakat hiçbir şekilde diyalog kurmuyoruz, etkileşime girmiyoruz. Bir şey yapmam gerekiyor mu? Yoksa mezar sadece figür olarak mı duruyor?

John marston ile ana hikayeyi bitirdim, fakat dayı, charles veya sadie ile hiç Arthur'un mezarına gitmedik. İnternetten bulup tek gittim. Fakat hiçbir şekilde diyalog kurmuyoruz, etkileşime girmiyoruz. Bir şey yapmam gerekiyor mu? Yoksa mezar sadece figür olarak mı duruyor?

Figür olarak duruyor hocam.

John Marston ile ana hikayeyi bitirdim, Fakat Dayı, Charles veya Sadie ile hiç Arthur'un mezarına gitmedik. İnternetten bulup tek gittim. Fakat hiçbir şekilde diyalog kurmuyoruz, etkileşime girmiyoruz. Bir şey yapmam gerekiyor mu? Yoksa mezar sadece figür olarak mı duruyor?

Mezarla etkileşime geçilmiyor evet.

Figür olarak duruyor hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu gördüm, o yüzden sormak istredim. Arkadaş kendisi mi yapmış?

Mezarla etkileşime geçilmiyor evet.
Bence büyük bir eksiklik. Oraya güzel bir sinematik eklenmeliydi.

Geri
Yukarı