Red Dragon Fizz K617 vs Red Dragon Dark avenger

sahinssahin54

Hectopat
Daha fazla  

Merhaba arkadaşlar, ben bu iki klavye arasında kaldım. 250 TL indirim kuponumda da ona göre fiyatları indirirsek sizce hangisi daha kalitelidir? Dark avangeri almak istiyorum ama biraz eski klavye, klavyenin alışkın olduğum klavyelere benzemesi de beni cezbediyor fakat Fizz K617 ise yeni bir klavye ve daha önce de hiç 60'lık bir klavye denemedim. İkisi arasından hangisi daha sağlamdır ve bu ikisi arasında önerileriniz var mı? Fizz için siyah istiyorum ama beyaz da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark Avenger’e bulaşma kullandım biliyorum çok bariz yay sesi var hemen iade ettim. Size kendi çektiğim ses kaydını atayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dark Avenger’e bulaşma kullandım biliyorum çok bariz yay sesi var hemen iade ettim. Size kendi çektiğim ses kaydını atayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video sizin miydi. bunu araştırınken görmüştüm ama emin olamamıştım. Sanırım eski bir klavye olduğundan yapıyor bunu. Sabahtan beri Klavye seçme konusunda kararsız kaldığım için başım ağırmaya başladı :D yinede teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Peki Şu anda kullandığınız marka model nedir peki ?

bu video sizin miydi. bunu araştırınken görmüştüm ama emin olamamıştım. Sanırım eski bir klavye olduğundan yapıyor bunu. Sabahtan beri Klavye seçme konusunda kararsız kaldığım için başım ağırmaya başladı :D yinede teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Peki Şu anda kullandığınız marka model nedir peki ?
Asus Rog Strix Scope RX

Yeni konular

Geri
Yukarı