Red Switch alınır mı?

Bütçe
2500
Bu sorunun cevabı ne aradığına göre değişir red sessiz ve linear bir Switch blue ise tactile geri dönüş hissiyatı yüksek sesli bir Switch. MOBA tarzı tuşlar ile skill kullandığın oyunlar için geri dönüş hissiyatı olan Switch'ler önerilir genel oyun deneyimi içi FPS hikayeli vb. red Switch önerilir fakat bu demek değildir ki mavi ile oynuyorsan diğer oyunları oynayamazsın oynarsın keyif meselesi. Benim kişisel tercihim verdiği hissiyat sebebiyle blue çünkü red fazla hissiz tam arası bir şey arıyorsan brown Switch tercih etmelisin ne blue kadar ses yapar ne red kadar hissizdir.

Selam dostlarım red swtich klavye alınır mı? Ben gamepad kullanıyorum. PC de çoğu oyunu da aslında ondan oynuyorum ama bazı hikayeler oyunlar ve ufak çapta - Cyberpunk, The Finals, BF serisi- birkaç oyun dışında da klavye mouse pek kullanmıyorum ama mevcut blue Switch klavyem bozuldu o yüzden değiştirmek istiyorum öneriniz var mıdır? Blue mu alayım Red mi? Hangisini alayım bütçem maximum 2.5k civarı.
Alınır ama bazen tuşa bastığını hissetmiyorsun. CS oynarken serçe parmağım Lshift'in üzerinde oluyor istemeden yavaş yürüyebiliyorum mesela. Redragon Surara kullanıyorum.

Hocam yorumlarınızı okudum çok teşekkürler bazıları ne aradığına bağlı demiş ses beni de rahatsız etmeye başladı ama genelde kol ile oynadığım için çok takmamıştım Hyper'ın ve Razer'ın birkaç ürününe baktm

Bütçene göre bu modeller mevcut.

Ya da gmk67 toplayabilirsin ufakdan bütçeyi aşman gerekebilir.

Yurt içi şart değil ise önerdiğim modeller alınabilir. Gmk67 iyidir ürünlerin her biri için yeni bir hesap açıp alın.

Oldukça tok bir ses verecektir bilginiz olsun.
hiç duymadığım markalar olduğu için biraz bakınmam lazım

Bu grafiğe göre kendinize uygun switchi bulabilirsiniz. Red de görece seslidir ama Blue'ya göre daha az tabii.

Eki Görüntüle 2137248
senin kullandığın klavye de hoş duruyor

dostlar bütçe de biraz aşım yapabilirim şimdi sürekli olarak klavye değil de gamepad kullandığım için değer bilemedim. Bir de şöyle bir durum var ama uzun süreli gidecek bir klavye ise hiç sorun etmem çok para vermeyi

gamepad olarak da msi g30 tavsiye ederm dostlarım :D

Bu grafiğe göre kendinize uygun switchi bulabilirsiniz. Red de görece seslidir ama Blue'ya göre daha az tabii.

Eki Görüntüle 2137248
benim bristih eksint yetmedi

Re alıcam sanrm

Son düzenleme:
Hocam yorumlarınızı okudum çok teşekkürler bazıları ne aradığına bağlı demiş ses beni de rahatsız etmeye başladı ama genelde kol ile oynadığım için çok takmamıştım Hyper'ın ve Razer'ın birkaç ürününe baktm.

Hiç duymadığım markalar olduğu için biraz bakınmam lazım.

Senin kullandığın klavye de hoş duruyor.

Dostlar bütçe de biraz aşım yapabilirim şimdi sürekli olarak klavye değil de gamepad kullandığım için değer bilemedim. Bir de şöyle bir durum var ama uzun süreli gidecek bir klavye ise hiç sorun etmem çok para vermeyi.

Gamepad olarak da MSI G30 tavsiye ederm dostlarım :D

Benim bristih eksint yetmedi.

Re alacağım sanrm.

Hepsi iyi markalar Türkiye de az duyulmuş fakat yurt dışında gayet bilinen iyi markalar.

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...ik-red-switch-oyuncu-si-fiyati,340231036.html

üstteki ürünün core olmayı var o nasıl bilmiyorum

bunlar hoş duruyor var mı başka öneri

Hepsi iyi markalar Türkiye de az duyulmuş fakat yurt dışında gayet bilinen iyi markalar.
şimdi attığım markalara bakar msn bir de

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...ik-red-switch-oyuncu-si-fiyati,340231036.html

Üstteki ürünün Core olmayı var o nasıl bilmiyorum

Bunlar hoş duruyor var mı başka öneri

Şimdi attığım markalara bakar MSN bir de

Önerdiğim modeller varken önermem bunları. Bütçe 3200-3300 olduysa al geç.

Amazon prime ile satın al ama.

Geri
Yukarı