Çözüldü Redmi 8A Crdroid nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Telefonun recovery bölümünde TWRP bulunuyor, yapmayı biliyorum ama hatırlamıyorum. Olivelite kod adı telefonun, nasıl kurarım? @Umut Nas

Gayet basit. Wipe yapacaksınız, var olan sistemi sileceksiniz. Ardından adb veya .zip dosyasını telefonun hafızasına atarak flashlayacaksınız.
Bir kaç ay önce aynı telefonu kullanan birisinin telefonuna dediklerinizi yapmıştık ama sonuç olumsuzdu. Bu arada advanced bölümünden hangilerini wipelayayım? Dosyalar ve uygulamalar gitsin istemiyorum o yüzden datayı işaretlemedim.

Çözüm
@Umut Nas hocam restart atınca fastboot ekranında kalıyorum. Sadece system silsem yeterli mi dosyalar gitmemesi için?

@Umut Nas hocam her şekilde fastboot takılıyor. Bir de dosya derken tüm datadan bahsediyordum, yanlış anlatmışım. Özür diliyorum. O zaman system ve vendor bölümlerini wipelıyorum, olmazsa datayı da wipelayacağım.

@Umut Nas system ve vendor bölümünü wipeladım, kurulum sorunsuz geçti. Şuan sistemin açılmasını bekliyorum. Gelişmeleri size aktaracağım.

@Umut Nas ilk bootta takıldı ama data wipelayınca açıldı. Teşekkürler.

Bir de Gapps indirdim de .bin olduğu için gözükmüyor n'apmam gerek?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı