Redmi 9T'ye TWRP yükledikten sonra Bootloader kapatırsak ne olur?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
E8500 AMD Radeon HD 7850 2GB Gigabyte 945GCM-s2l 4GB
Arkadaşlar şimdi elimde Redmi 9T var çok kasıyor ve çok reklam var ve ben bunu EU ROM veya PixelExperience'ye geçireceğim.
Bootloader açıp TWRP yükleyeceğim ancak telefonu garantiye göndereceğim zaman stock ROM yükleyip Bootloader kapatmak gerekiyor, o taktirde garanti kapsamına giriyor.
(İnternette öyle yazıyor.) Peki ben tekrar TWRP üzerinden stock ROM yükleyip Bootloader kilidini kapatırsam ne olur? TWRP silinip orijinal haline mi döner yoksa telefon nane mi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi elimde Redmi 9T var çok kasıyor ve çok reklam var ve ben bunu EU ROM veya PixelExperience'ye geçireceğim.
Bootloader açıp TWRP yükleyeceğim ancak telefonu garantiye göndereceğim zaman stock ROM yükleyip Bootloader kapatmak gerekiyor, o taktirde garanti kapsamına giriyor.
(İnternette öyle yazıyor.) Peki ben tekrar TWRP üzerinden stock ROM yükleyip Bootloader kilidini kapatırsam ne olur? TWRP silinip orijinal haline mi döner yoksa telefon nane mi olur?

TWRP ile stock ROM yüklediğiniz de TWRP silinir bl kapatırsanız bir şey olmaz.

TWRP'yi silmek istiyorsaniz telefona ait orijinal recovery dosyasını da yazmanız lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bootloader'ın önceden açılıp açılmadığı anakarta işleniyor çoğu telefonda, garantiye yeniden gireceğini düşünmüyorum. Sorunuza gelelim, TWRP kalmaya devam eder fakat eğer bir sorun olursa düzeltemezsiniz.

TWRP ile flashlamayın, cihazınız için Fastboot ROM dosyasını indirip bilgisayardan stok ROM flashlayarak kitleyin.
Fastboot ROM dosyasındaki flash_all_lock.bat dosyasını çalıştırdığınızda cihazınız stok haline döner ve bootloader kilidi kapanır.

Geri
Yukarı