Çözüldü Redmi Note 10S Evolution X ROM nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnesCemil

Centipat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
TWRP ile kurmayı denedim ama başaramadım. Evolation X kurmak için MIUI 12.5 kurmak gerekiyor mu bilmiyorum. MIUI 14 global versiyom yüklü iken denedim ama olmadı yüklediğim dosyanın boyutu 1.7 GB bana az geldi ve içinde çok az dosya var. Bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Link atabilir misiniz XDA'nın sitesinden indirdim.
Hotspot çalışmıyor hocam. Açtığınız zaman systemUI çöküyor.

Telefonu ilk önce MIUI 12.5.16 sürümüne indirmen gerek. MIUI kurulumunu biliyorsun diye varsayıyorum çünkü endonezyadasın. MIUI 12.5.16 kurduktan sonra beni etiketle.
TWRP ile kurmayı denedim ama başaramadım. Evolation X kurmak için MIUI 12.5 kurmak gerekiyor mu bilmiyorum. MIUI 14 global versiyom yüklü iken denedim ama olmadı yüklediğim dosyanın boyutu 1.7 GB bana az geldi ve içinde çok az dosya var. Bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Nereden yüklediniz hocam? İsterseniz A14 bile var.

Link atabilir misiniz XDA'nın sitesinden indirdim.
Hotspot çalışmıyor hocam. Açtığınız zaman systemUI çöküyor.

Telefonu ilk önce MIUI 12.5.16 sürümüne indirmen gerek. MIUI kurulumunu biliyorsun diye varsayıyorum çünkü endonezyadasın. MIUI 12.5.16 kurduktan sonra beni etiketle.

Çözüm
Hotspot çalışmıyor hocam. Açtığınız zaman systemuı çöküyor.

Hocam bu yüzden mi olmuyordu teşekkür ederim hemen kurmak isterim ama Xiaomi diğer sitelerden ROM indirme hızlarını kısıtlamış çok yavaş iniyor onu nasıl çözeceğim?

Hocam bu linkten indiriyorum MIUI 12 daha sonra test etmek için bende yüklü olan A13 Evolution X kuracağım sonra A14 Evolution X yükleyip kuracağım normal MIUI gibi kuracağım değil mi Evolution X'i bu arada MIUI 12 2.5 GB.

Son düzenleme:
Hocam bu linkten indiriyorum MIUI 12 daha sonra bende A13 Evolution X kuracağım sonra A14 Evolution X yükleyip kuracağım normal MIUI gibi kuracağım değil mi Evolution X'i bu arada MIUI 12 2.5 GB.

A14 istiyorsan A13 kurmana gerek yok. MIUI12 2.5 GB çünkü dosya güçlü sıkıştırılmış. Sıkıştırılmış dosyayı klasöre çıkardıktan sonra 8-9 GB oluyor ReonOS v0.2 indir, klasöre çıkart sonra yaz.

Geri
Yukarı