Redmi Note 10S telefonda parmak izi ayarı yok oldu

SerkanBurakG

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Birden parmak izi kayboldu telefoncuya götürdüm içini açtı baktı parmak izi arızalanmamış pimi de çıkmamış sorunsuz duruyor yerinde ama ayarlarda gözükmüyor anlayamadım açıkçası ##64663## koduyla test yaptım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1716398333590.png
    1716398333590.png
    36,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 1ea2498d-074a-4f9f-b5c5-22a4f8093cf9.jpeg
    1ea2498d-074a-4f9f-b5c5-22a4f8093cf9.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 19
Yazılımsal bir sorun olabilir benim tarafımca.

Merhaba. Birden parmak izi kayboldu telefoncuya götürdüm içini açtı baktı parmak izi arızalanmamış pimi de çıkmamış sorunsuz duruyor yerinde ama ayarlarda gözükmüyor anlayamadım açıkçası ##64663## koduyla test yaptım bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Garantisi var ise garantiye gönderin hocam. Sanırsam yazılımsal bir problem.

Yurt dışı hocam garantisi yok.

Mantıken öyle olmalı hocam fabrika ayarlarına sıfırlasam düzelir mi?

Evet düzelir bence donamsal bir sıkıntı yoksa fabrika ayarlarına sıfırla. Bu arada verileri bir yere yedeklemeyi unutma.

Yurt dışı hocam garantisi yok.

Mantıken öyle olmalı hocam fabrika ayarlarına sıfırlasam düzelir mi?

Yurt dışı ve IMEI kurcalanmış ise sıfırlama durumunda sıkıntı çıkarabilir hocam. Bir telefoncuya gösterin. ROM'u tekrardan atarsanız belki düzelebilir, garanti veremem bu konuda.

Evet düzelir bence donamsal bir sıkıntı yoksa fabrika ayarlarına sıfırla. Bu arada verileri bir yere yedeklemeyi unutma.

Yani iç olarak bir sıkıntısı yok sapasağlam öyle dedi telefoncu.

Yurt dışı ve IMEI kurcalanmış ise sıfırlama durumunda sıkıntı çıkarabilir hocam. Bir telefoncuya gösterin. ROM'u tekrardan atarsanız belki düzelebilir, garanti veremem bu konuda.

Yurt dışı olarak aldık telefonu IMEI para karşılığı atıldı içine.

Eskiden format atmıştım bir şey olmamıştı ama sıfırlamadım hiç.

Yazılımsal olabilir hocam IMEI gidebilir sıfırlarsan yurt dışı olduğu için.

Anlıyorum hocam format atmıştım gitmemişti sıfırla yaptım mı hatırlamıyorum muhtelemen yapmamışımdır.

Hocam IMEI kaçak değil orijinal IMEI atıldı devlete kaydı yapıldı sadece telefon yurt dışından geldi.

Eki Görüntüle 2202153

Son düzenleme:

Geri
Yukarı