Redmi Note 10S'de ses gidiyor

Eki Görüntüle 1574573

Ya neden daha düşük sürüme geçsin? Herhangi bir sorun yok MIUI 13.0.5 üzerinde.
IPhone'lar da bile yaşadım bu durumu.

Redmi Note 10S için ağır kalıyor. Neredeyse bütün sürümleri denedim ve en iyi sürümün Endonezya 12.5.7.0 olduğunu buldum. Üstelik Endonezya sürümünde bazı gereksiz içeriklerden arındırılmış bir biçimde. MIUI 13 POCO X3 Pro gibi telefonların da performansını düşürüyor.

İyi sosyaller herkese, cihazımı 12 Kasım'da aldım modeli ise Redmi Note 10s 128/8 olan model cihazımla PUBG oynarken birdenbire ses cızırtı yapıyor yani hata sesi gibi ve bazen mikrofon açınca ses gidiyor geri geliyor. Bu sorun sadece PUBG Mobile'de oluyor diğer uygulama, oyunlarda olmuyor.

Çözümünü bilen var mıdır?

Aynı sorun bende de var hoperlörde konuşurken hoperlörden bir cızırtı geliyor sonra parazit sesi bir anda ses kesiliyor 3 4 saniye sonra geliyor sanırım yazılımda olan bir sorun.

Sorunu çözdüm arkadaşlar öncelikle MIUI 13.0.dan sonraki sürümler Note 10s de sıkıntı çıkarttığı kanısına vardım bu yüzden de telefonun Bootloader kilidini açıp Mi Flash ile MIUI 12.5.6 global stabil ROM'unu telefonuma yükledim ve sorunum çözüldü Note 10s de en iyi çalışan ROM'un da rosemary 12.5.6 global stabil olduğuna vardım. Telefonunuz Note 10s ise ve sürümü 12- 12.5 sürümlerindeyse hiç güncellemeyin ya da Mi Flash ile yazılım atarak eski ROM'u yükleyin sorununuz çözülür arkadaşlar. İyi sosyaller.

O sürümü kurmanızı önermem açıkçası.
MİUİ 13.0.10 gayet stabil bir sürüm ?

O şekilde garantim devam etmiyor ama değil mi?
Bir şekil yöntemi var. Ama riske atmak ister misiniz bilmem.

Sorunu çözdüm arkadaşlar öncelikle MIUI 13.0.dan sonraki sürümler Note 10s de sıkıntı çıkarttığı kanısına vardım bu yüzden de telefonun Bootloader kilidini açıp Mi Flash ile MIUI 12.5.6 global stabil ROM'unu telefonuma yükledim ve sorunum çözüldü Note 10s de en iyi çalışan ROM'un da rosemary 12.5.6 global stabil olduğuna vardım. Telefonunuz Note 10s ise ve sürümü 12- 12.5 sürümlerindeyse hiç güncellemeyin ya da Mi Flash ile yazılım atarak eski ROM'u yükleyin sorununuz çözülür arkadaşlar. İyi sosyaller.
Bu olay Redmi Note 10S'e bağlı değil. MİUİ 13.0.5'e kadar olan sürümler sorunluydu.

Son düzenleme:
MIUI 13.0.10 gayet stabil bir sürüm?

Bir şekil yöntemi var. Ama riske atmak ister misiniz bilmem.

Bu olay Redmi Note 10S'e bağlı değil. MIUI 13.0.5'e kadar olan sürümler sorunluydu.

Hayır Redmi Note 10s de bizzat kendi deneyimlerimle gözlerimle gördüğüm en berbat sürüm 13 ve 13.0.10 zaten gelen güncellemeyle MIUI 13 oluyor sorunlar başlıuyor beyaz renk olan renkler sarımsı renk olarak gösteriliyor ayrıca fazla pil tüketimi ve bunu yanında bazı ses sorunları yaşanıyor lakin MIUI 12.5 sürümüne geçince bu sıkıntıların hiçbiri kalmıyor bir de zaten en fazla indirilen ROM da 12.5. 6

Dosya Ekleri

• rosemary.PNG
    rosemary.PNG
    66,6 KB · Görüntüleme: 18
Hayır Redmi Note 10s de bizzat kendi deneyimlerimle gözlerimle gördüğüm en berbat sürüm 13 ve 13.0.10 zaten gelen güncellemeyle MIUI 13 oluyor sorunlar başlıuyor beyaz renk olan renkler sarımsı renk olarak gösteriliyor ayrıca fazla pil tüketimi ve bunu yanında bazı ses sorunları yaşanıyor lakin MIUI 12.5 sürümüne geçince bu sıkıntıların hiçbiri kalmıyor bir de zaten en fazla indirilen ROM da 12.5. 6
Bu sizin cihazınızla alakalı olabilir. Kendi kullandığım,etrafımda kullananlar ve önerdiklerimin hepsi şu an kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı