Redmi Note 11S mi Note 12 Pro 5G mi?

Bütçe
7000-8000TL
Hocam yeteri kadar param olsa emin olun S22 Ultra alırım geçerim. Ülkenin hali ortada 17 yaşındayım sevmediğim işi yaparak para kazanıyorum. O parayla da idare edecek telefon alacağım.

Dediğiniz bütçe aralığında sadece Note 11s bulabildim. Note 12 Pro 5G bulduysanız kaçırmayın. Redmi hariç Samsung için A23 6 GB veya M14 öneririm. Ağır oyun oynamak istersen Note 12 Pro 5G üzmez ama uzun süre götürmesini ve bataryasının daha çok uzun gotürmesini istiyorsan M14 öneririm.

A23'ü sevmiyorum ve m serisini de o yüzden Xiaomi'ye yöneldim. Y. D 8K civarında var Redmi Note 12 Pro 5G.
Dediğiniz bütçe aralığında sadece Note 11s bulabildim. Note 12 Pro 5G bulduysanız kaçırmayın. Redmi hariç Samsung için A23 6 GB veya M14 öneririm. Ağır oyun oynamak istersen Note 12 Pro 5G üzmez ama uzun süre götürmesini ve bataryasının daha çok uzun gotürmesini istiyorsan M14 öneririm.

Yanlış bilmiyorsam 10 serisinden sonra bozdu. Ama illa ikisinden birini alacaksanız 12 Pro alın hocam.

Evet, Note 12 Pro çıkmadan önce telefon alacaktım, Note 11 Pro ile Note 10 Pro aynı özelliklere sahip hatta Note 10 Pro özellikleri bir tık daha iyiydi o yüzden Note 10 Pro aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı