Redmi Note 13 Pro 5G alınır mı?

roseheart032

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. 20-22 bandında bir telefon almayı planlıyordum. Redmi Note 13 Pro 5G alınır mı diye düşünüyorum. İlk aklıma S23FE geldi lakin depolama ve batarya konusunda endişeliyim. Kamera ve ve depolama benim için oldukça önemli. Oyun vs. oynamayacağım. Özellikle Note 13 Pro'yu kullanan kişilerden yorum gelirse daha iyi olabilir objektiflik açısından.

Selamlar. 20-22 bandında bir telefon almayı planlıyordum. Redmi Note 13 Pro 5G alınır mı diye düşünüyorum. İlk aklıma S23FE geldi lakin depolama ve batarya konusunda endişeliyim. Kamera ve ve depolama benim için oldukça önemli. Oyun vs. oynamayacağım. Özellikle Note 13 Pro'yu kullanan kişilerden yorum gelirse daha iyi olabilir objektiflik açısından.

POCO X6 Pro almanı öneririm.
Realme GT2 Pro da olabilir.

En iyi firmwareleri çin sürümünde tutup, diğer bölgelere test firmwareleri yollayan xiaomi'yi alma. Çevremdeki herkes şikayetçi. Bunun yerine s23 fe al.

POCO X6 Pro almanı öneririm.
Realme GT2 Pro da olabilir.

Kamera yönünden iyiler ise düşünebilirim.

En iyi Firmware'leri Çin sürümünde tutup, diğer bölgelere test Firmware'leri yollayan Xiaomi'yi alma. Çevremdeki herkes şikayetçi. Bunun yerine S23 FE al.

Hocam beni açıkçası S23 FE'nin 256 GB olması düşündürüyor. Fazla fotoğraf çeken biriyim.

Kamera yönünden iyiler ise düşünebilirim.

Hocam beni açıkçası S23 FE'nin 256 GB olması düşündürüyor. Fazla fotoğraf çeken biriyim.

Ben Realme GT2 kullanıyorum GT2 Pro ile kameraları ile aynı ve milletin övüp övüp bitiremediği iPhone kameraları ile kapışır bir fotoğraflar çekiyor. Kamera lenslerini Sony yapıyor bu arada.

Xiaomi'nin amiral gemileri çok iyi onun haricindekilerin alınması risk. O fiyatlara en yakını da Xiaomi 12 ama o da eski sayılır.
S23FE o fiyatlarda mantıklı seçim olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı