Redmi Note 13 Pro alınır mı?

Bütçe
16.781

King1211

Hectopat
Yer
Denizli
Ben oyun ve daha çok gündelik kullanım için alacağım PUBG 60 FPS veriyormuş kamerasını beğendim ama bazıları şebeke sorunu var falan diyor doğru mu ve benim almak istediğim 5G modeli değil sade Note 13 Pro. Sizce alınır mı?

Son düzenleme:
Ben oyun ve daha çok gündelik kullanım için alacağım PUBG 60 FPS veriyormuş kamerasını beğendim ama bazıları şebeke sorunu var falan diyor doğru mu ve benim almak istediğim 5G modeli değil sade Note 13 Pro. Sizce alınır mı?

Alınmaz. Almak eşeklik olur. Bütçenizi ve zorlayabileceğiniz bütçeyi söylerseniz iyi olur.

PUBG Mobile oynayacağım.

Honor 90 kamera için en idealidir. PUBG'de en düşük ayarda akıcı 60 ve en yüksek ayarda HDR 45 FPS alıyor. Config ile daha üst ayarlara gelebilir. GT2 888 ile önde çıkıyor ve ana kamerası bayağı iyi. PUBG'de sanırsam akıcı 90 var ve en yüksek ayarda Ultra HD 45 var. S20 FE olabilir. Genel kamera paketi bayağı iyi ve 865 var. En düşük akıcı 60 ve en yüksek HDR 60 desteği var. Honor 90'nın en büyük eksiği tek kanalı hoparlöre sahip olması ve bu yüzden ses kalitesi biraz daha geride kalıyor. GT2'nin ise ana kamera hariç yardımcı kameraları kötü. Son olarak S20 FE'nin en büyük eksisine gelirsek Samsung'un gereksiz ve agresif sıcaklık limitlemedir.

Geri
Yukarı