Redmi Note 13 vs A24

ay1kan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 6600 İ7 9700F H310M PRO VDH PLUS 16 GB Ram 240 GB SSD 2 TB Harddisk
Arkadaşlar selamlar. Ya şimdi ben Türk Telekom'dan telefon alacağım fakat arkadaşlar mağazada fiyatına değer dediğim ve bu parayı verebileceğim 2 telefon var. Biri Samsung A24 diğeride Redmi Note 13. sizce hangisi daha iyi? Ayrıca bir şey dikkatimi çekti 2 side 30 FPS video çekebiliyor yani Xiaomi Mi 8 Lite bile 4K 30 FPS veya 1080p 60 FPS çekebilirken neden Samsung A24 veya Note 13 30 FPS ile sınırlandırılmış. Ve ayrıca ben kameraya dikkat eden biriyim yani kamera performansı önemli benim için bu yüzden sizce 30 FPS iyi midir? Sizce hangisi 24'mü yoksa Note 13 mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam vallahi oyun oynayan birisi değilim CAT jump gibi basit oyunlar oynuyorum. Yani onun dışında benim için en önemlisi kamera. Ayrıca uzun kullanım daha önemli en az 5-6-9 sene kullanmam lazım bir daha zor alırım telefon.

Hocam kullanımdan kullanıma göre değişir ben Samsung'dan Xiaomi'ye geçtim. Samsung da kamera ve oyun performansı ortalamadir fakat Xiaomi'de kameraya önem verilmez oyun performansı üzerine düşülür bunları düşünerek al.

Android cihazdan vazgeçip kamera ve daha fazlası için iPhone tercih etmelisiniz.

Hocam IPhone'lar aldı başını gidiyor zaten öğrenciyim annemi zor ikna ettim 12 ay taksitle alacağım. Yani durumum o kadar iyi değil. O yüzden Android tercih etmekteyim param olsa direk iPhone 15 falan alırdım ama işte durum ortada fiyatlar ortada.

Hocam IPhone'lar aldı başını gidiyor zaten öğrenciyim annemi zor ikna ettim 12 ay taksitle alacağım. Yani durumum o kadar iyi değil. O yüzden Android tercih etmekteyim param olsa direk iPhone 15 falan alırdım ama işte durum ortada fiyatlar ortada.
Hocam oyun vs. Derdiniz yoksa ve maddi açıdan zorlanıyorsanız bütçeyi dahada kısıtlamanızı öneririm. Telefon için taksite girmeyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı