Redmi Note 6 Pro açılmıyor

techno gezgini

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selam. İlk önce telefon kullanım zamanı dondu ve herhangi bir etkileşim yapılmıyordu. Güç tuşuna bir süre basılı tutup kapattım. Açmaya çalıştığımda Redmi logosu gelip kapanıyordu. En son telefonun 60% şarjı vardı. Güç CE ses kısmaya bastığımda Fastboot geliyor. Fakat güç ve ses artırmaya bastığımda format ekranı gelmiyor tekrar Redmi ekranı gelip kapanıyor. Şarja taktığımda ise Redmi yazısı tekrar tekrar geliyor ve böyle devam ediyor. Fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam. İlk önce telefon kullanım zamanı dondu ve herhangi bir etkileşim yapılmıyordu. Güç tuşuna bir süre basılı tutup kapattım. Açmaya çalıştığımda Redmi logosu gelip kapanıyordu. En son telefonun 60% şarjı vardı. Güç CE ses kısmaya bastığımda Fastboot geliyor. Fakat güç ve ses artırmaya bastığımda format ekranı gelmiyor tekrar Redmi ekranı gelip kapanıyor. Şarja taktığımda ise Redmi yazısı tekrar tekrar geliyor ve böyle devam ediyor. Fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim.

Aynı durum bende sabah oldu. Çözüm bulabildin mi? Bulduysan yardımcı olur musunuz?

Hiç marka falandamı gelmiyor?

Telefonda power tuşu ile ses kısma tuşuna basılı tutun Fastboot gelmesi lazım. O gelmesse rom atamazsınız.tabi telefonunuzun markası redmi ise

Birde sizde power+ses arttırma tuşuna birsüre basılı tuttugunuzda format ekranı geliyormu?

Zaten ROM atmak için YouTube'ta birçok video var.

Son düzenleme:
Telefonda Power tuşu ile ses kısma tuşuna basılı tutttuğumda Fastboot geliyor. Redmi Note 6 Pro telefonum. Power+ses arttırma tuşuna birsüre basılı tuttugunuzda format ekranı gelmiyor. Sadece Fastboot geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
gösterdim anakart gitmiş dedi yapılmaz fln dedi maliyeti fiyatından yüksek belki o yüzden yapmak istemediler bilmyorum aslında benim derdim telefon değil içindekileri kurtarmanın derdindeyim

Geri
Yukarı