Redmi Note 8 telefona root atılmalı mı?

Cptn.Price

Picopat
Arkadaşlar mâlum Redmi Note 8 MIUI 13 alamayacak bu gidişle. Ben root attırmayı düşünüyorum ama cihazım 1 yılı doldurmadı 3 veya 4 ayı kaldı garanti bitmesine Teknosa çıkışlı sizce root attırmalı mıyım bir de Warzone Mobil çıkacak büyük ihtimalle desteklemez ondan attırmayı düşünüyorum fikriniz nedir?

Bence atma garanti bitene kadar. Sonra kafana göre takıl. Kardeşimin uzatilmis garantisi bittikten bir hafta sonra ekranı bozulmuştu bu işler kısmet işi.

Root atıp ne yapmayı planliyorsun?
Root yerine Custom ROM at.

Kanka hem ROM atarım MIUI 13 gibi hem de rootlu birkaç uygulama kullanmam lazım warzon mobil çıkıyor onun için gltool kullanacağım.

Amaçladığınız şeyler için roota gerek yok.
ROM atmak için zaten root da gerekmiyor.

Yani oradan kurtarsam da rootlu uygulama kullanmam gerekiyor. Warzone mobil için gltool yükleyeceğim.

Bence atma garanti bitene kadar. Sonra kafana göre takıl. Kardeşimin uzatilmis garantisi bittikten bir hafta sonra ekranı bozulmuştu bu işler kısmet işi.

Ya maalesef öyle ama hem Apex Legends mobil için hem de gelen Warzone mobil için root gerekiyor :( Telefonum kaldırmaz büyük ihtimalle Warzone mobili gltool yükleyip kullanacağım. Warzone mobil için oda rootlu konu fark ettiyseniz sürekli roota dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı