Redmi Note 8'den iPhone 6S Plus'a geçilir mi?

Aynen kanka kasmıyor ama tuğla oluyor.

iPhone 6S aşağısı örnek olarak Spotify çalıştırmıyor ama bir Galaxy S4 sahibi isen uzun yıllar kullanmaya devam edeceksin.

Cihazların güncelleme ömrü bitince uygulamalarda hızlı bir şekilde destek kesiyor, planlı eskitmenin babası.

Eki Görüntüle 2190492

Eki Görüntüle 2190493
Eski Apple kimliğine eklenmiş satın alınmışsa açıyor, İki ay önce İPhone 6 kullanırken deneyimledim.

Eski Apple kimliğine eklenmiş satın alınmışsa açıyor, iki ay önce iPhone 6 kullanırken deneyimledim.

Kanka sen o çöp 6S'e geçmek için direniyorsun.

Eski uygulamalar daha önce satın alındı ise elindeki cihazın çalıştırdığı iOS sürümüne göre olan versiyonu iner, her uygulama çalışacak diye bir durum söz konusu değil çünkü çoğu uygulama sunucuya bağlanamadı ya da uygulamayı güncelleyin gibi hatalar verebilir.

Kaldı ki çalışsa bile en eski Android cihazlarda bile uygulamalar güncel şekilde çalışıyor.

Elindeki cihaz ekranı, pili, sesi ve kullanım açısından dolayı bahsettigin modellerden çok daha üst düzey.

Arkasında sadece elma var diye geçmek istiyorsun çünkü elindeki cihaz kötü bir cihaz değil, tasarımı halen modern.

Benden bu kadar, halen milletin yıllarca arka cebinde taşıdığı çöp 6S & 7 modeline geçmeyi istiyor isen şimdiden hayırlı olsun.

IMG_20240508_225212.jpg

Kanka sen o çöp 6S'e geçmek için direniyorsun.

Eski uygulamalar daha önce satın alındı ise elindeki cihazın çalıştırdığı iOS sürümüne göre olan versiyonu iner, her uygulama çalışacak diye bir durum söz konusu değil çünkü çoğu uygulama sunucuya bağlanamadı ya da uygulamayı güncelleyin gibi hatalar verebilir.

Kaldı ki çalışsa bile en eski Android cihazlarda bile uygulamalar güncel şekilde çalışıyor.

Elindeki cihaz ekranı, pili, sesi ve kullanım açısından dolayı bahsettigin modellerden çok daha üst düzey.

Arkasında sadece elma var diye geçmek istiyorsun çünkü elindeki cihaz kötü bir cihaz değil, tasarımı halen modern.

Benden bu kadar, halen milletin yıllarca arka cebinde taşıdığı çöp 6S & 7 modeline geçmeyi istiyor isen şimdiden hayırlı olsun.

Eki Görüntüle 2190505
Görüşünüzü belirtmişsiniz teşşekürler, Ama Forumda ki tavırlarıma baksaydınız elma bağımlısı olmadığımı görebilirdiniz. Bu Cihazlara güvenemiyorum ROM atarken Bridge olsa, Elimden hiç bir şey gelmez.

Görüşünüzü belirtmişsiniz teşekkürler, ama forumda ki tavırlarıma baksaydınız elma bağımlısı olmadığımı görebilirdiniz. Bu cihazlara güvenemiyorum ROM atarken bridge olsa, elimden hiçbir şey gelmez.

Kardeşim zaten sen kararını vermişsin, konu açmaya gerek yokmuş. Yaptığım açıklamalar neden geçmemen konusunda sana fikir veriyor.

Umarım iPhone 6S ile mutlu olursun.

Geri
Yukarı