Redmi Note 9 anakart arızası var

Emre_05

Hectopat
Telefonum akşam saati gibi kapandı şarjı bitmişti şarja taktım. Açmaya çalıştığımda Redmi yazısı gelip gitmeye başladı kendini sürekli tekrar ediyordu. Fastboot'a falan girebiliyor fakat recovery moduna girmiyor. Telefon şarjı bitince şarja taktığımda şarj oluyor göstergesi geliyor ama açmaya çalıştığımda tekrardan Redmi yazısı kendini tekrarlıyor. Telefoncuya götürdüğümde 2500- 3000 arası fiyat çekiyorlar. Bu normal mi, sorun sizce Anakart'tan mı oluyor? Anakart'tan oluyorsa bile bu kadar fiyat normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cihazın 2. el piyasası 2500-4000 arası zaten istenilen fiyat çok yüksek. Ayrıca farklı programlar ile bilgisayardan yazılım atmaya çalışın belki sorun yazılımsaldır.

Telefonum akşam saati gibi kapandı şarjı bitmişti şarja taktım. Açmaya çalıştığımda Redmi yazısı gelip gitmeye başladı kendini sürekli tekrar ediyordu. Fastboot'a falan girebiliyor fakat recovery moduna girmiyor. Telefon şarjı bitince şarja taktığımda şarj oluyor göstergesi geliyor ama açmaya çalıştığımda tekrardan Redmi yazısı kendini tekrarlıyor. Telefoncuya götürdüğümde 2500- 3000 arası fiyat çekiyorlar. Bu normal mi, sorun sizce Anakart'tan mı oluyor? Anakart'tan oluyorsa bile bu kadar fiyat normal mi?

Sürekli kendini yeniden başlatıyorsa o bende de oluyordu. Eğer sıfırlayabiliyorsan sıfırla, düzeliyor.

Aynısı şuan banada oldu benim telefon direkt yok etti kendini şarja takıyorum şarj oluyor resmi geliyor ama on/off tuşuna basılı tutsamda açılmıyor o açma kapama tuşuna ve on/off tuşuna basıp hard systemede girmiyor banada cevap yazabilirmisiniz

Sürekli kendini yeniden başlatıyorsa o bende de oluyordu. Eğer sıfırlayabiliyorsan sıfırla, düzeliyor.

Sadece Fastboot'a girebiliyor arkadaşa dediğim gibi yazılım falan atılmıyor internette araştırdığıma göre kamera arızası veya tuş takımı arızası bu hataya sebebiyet verebiliyor çok yakın tanıdığım bir telefoncu olmadığı için güvenemiyorum

Bootloader kilidi açıkmı.
Evet BootLooder kilidi açık

Aynısı şuan banada oldu benim telefon direkt yok etti kendini şarja takıyorum şarj oluyor resmi geliyor ama on/off tuşuna basılı tutsamda açılmıyor o açma kapama tuşuna ve on/off tuşuna basıp hard systemede girmiyor banada cevap yazabilirmisiniz
bende şarj animasyonu var açmaya çalıştığımda redmi yazısı kendini tekrarlıyor ve ses kapama ile güç tuşu ile FastBoot'a alabiliyorum

Sadece Fastboot'a girebiliyor arkadaşa dediğim gibi yazılım falan atılmıyor internette araştırdığıma göre kamera arızası veya tuş takımı arızası bu hataya sebebiyet verebiliyor çok yakın tanıdığım bir telefoncu olmadığı için güvenemiyorum.

Evet bootlooder kilidi açık.

Hocam benimle aynı olayı yaşıyorsun, YouTube'da Fastboot'tan sıfırlamak için videolar var oradan düzeltebilirsin. Ben öyle yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı