Redmi Note 9 Pro ısınıyor

Redoness

Decapat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum telefon 2 yıllık, yaklaşık 1 haftadır ne yaparsam yapayım telefon ısınıyor, örneğin YouTube'da video izlerken neden olabilir?

Yakın zamanda herhangi bir güncelleme yaptın mı? Ya da herhangi bir uygulama ya da dosya indirdin mi? Ya da kılıf gibi fiziki bir değişiklik yaptın mı?

1. Şarjda,
2. Ekran parlaklığı yüksekken,
3. Güneş altında,
4. İşlemci yük altındayken ısınması normal.

Bunun haricinde telefon yattığı yerde ısınıyorsa ve şarjı çok hızlı azalıyorsa,
Şarjdayken eskisine göre çok yavaş doluyorsa veya takılı olduğu halde şarjı azalmaya devam ediyorsa donanımsal bir sorun vardır. Şarj entegresi yanıyor bazen, OTG adaptörleri sebep olabiliyor.

Hocam hepiniz haklısınız ama normalden daha fazla ısınıyor demek istemiştim ,video izlerken sanki PUBG oynamışım gibi oluyor bu normal mi?

Hocam hepiniz haklısınız ama normalden daha fazla ısınıyor demek istemiştim, video izlerken sanki PUBG oynamışım gibi oluyor bu normal mi?

Ekran parlaklığı yüksekken oluyorsa normal, ama yarımdan daha az parlaklıklarda olmaması lazım. Çünkü video oynatma yüksek işlemci kullanan bir iş değil. Asıl gücü ekran harcıyor.

Hortlatıyorum. Bende aynı sorunu yaşıyorum ve Google Fotoğraflar üzerinde fotoğraf yedekleyemez oldum resmen. Telefonunuz çok sıcak uyarısıyla yedekleme yapmıyor çok sinir bozucu.

Telefonu kapatıp açmayı deneyin. Bende de şu sıralar aynı telefonla instagramda story izlerken telefon kilitleniyor. Kapatıp açınca hiçbirşey yokmuş gibi çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı