Çözüldü Redmi Note 9S YouTube Mobil yorumlar görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

I am Negan

Kilopat
Örneğin bir yorumda 10 tane yanıt var. Yanıtlara tıkladığımda 2 3 tane yorum anca görünüyor bazen de hiç görünmüyor sebebi nedir?

Telefon Xiaomi Redmi Note 9S.

Çözüm
Hocam yorumlarda en popüler değil de en yenileri seçersen gözükmeyen yorumlar da gözüküyor.

Eğer benim dediğim şekilde oluyorsa iyi. Olmuyorsa bu güvenli internet zırvasından dolayı olabilir.
Hocam yorumlarda en popüler değil de en yenileri seçersen gözükmeyen yorumlar da gözüküyor.

Eğer benim dediğim şekilde oluyorsa iyi. Olmuyorsa bu güvenli internet zırvasından dolayı olabilir.

Çözüm

Hocam güvenli internet direk kısıtlı moda alıyor eğer kısıtlı mod kapalı ise güvenli internet servisiniz yoktur açık ise değistiremiyorsanız o hizmetin açık olduğu anlaşılır

Şimdi sorguladım güvenli internet aboneliğiniz bulunmamaktadır diyor. Ben evde wifi kullanıyorum mobil veri veya Wi-Fi fark etmiyor hiçbir türlü göremiyorum bazı yanıtları.
Hocam kendi ev internetinizin müşteri hizmetleriyle iletişime geçin eğer internet sağlayacınızla alakalı değil ise uygulamanın önbelleğini silin veya günceleme geldi günceleyin

Senin dediğini yapınca düzeldi. Ama mesela bildirime tıklayıp yoruma tıklarsam yine aynı sorunla karşılaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı