Redmi telefonun ekranını IPad'e yansıtmak

SalimYT

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ7 3770
Anakart: Asus P8B75-V
Ram: Kingston 8 GB tek kanal 1333 MHz
Ekran Kartı: Ati Radeon HD 4800 Series
Kasa: Cooler Master CMP-350
Psu kasanın dahili parçası ve 500 W
HDD: Sagetage 1000 GB 7200 RPM
SSD yok
Anakart M.2'yi kabul bile etmiyor
Yanlış okumadınız, böyle bir garip bir şey yapacağım. Yardımcı olabilmeniz için size bunu neden yapmak istediğimi açıklayacağım.
YouTube'ta kameraya konuşma içeren videolar çekmek istiyorum. Hani bir ürün alıp incelerlerr ya, onun gibi. Elimde bir cihaz var: Redmi Note 12 Pro 4G. Ön kamerası 1080P30FPS, arka kamera ise 1080P60FPS video kaydı alıyor. Dedim neden ön kamerayı kullanıp video FPS değerinden ödün vereyim? 60 FPS daha izlenebilir. Ama bunun için arka kamera kullanmam gerekiyor ki kamera beni görüyor mu görmüyor mu, kaydı başlatmaya kalkarken ya telefon düşerse, o zaman bir daha uğraşırım gibi kaygılara kapılıyorum. Bu kaygıya son vermek için o telefonun ekranını başka ekranda görmek ve kontrol etmek istiyorum. Elimde iPad var (Modelini sormadan söylemem çünkü söylediğim başka bir gün nazar değdi ve tablet buga girdi 2 saat uğraştım) ve demin bahsettiğim Redmi telefonun ekranını IPad'e yansıtmayı denemek istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Bu konuda sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyorum.

Telefonu sabit bir yere koy ve çek. Bu kadar zor olmamalı. Ekran yansıt vs. vardır o da iOS ile Android arasında olur mu onu bilemem.
Kaydı başlatırken kameranın arkasınndaki ekrana dokunmak kolay değil, ekran yansıtma o yüzden kullanışlı, aslında android windows arası ekran yansıtma var ama ios androidi hala bilmiyorum

Geri
Yukarı