Redperfectballon.com sitesi nedir?

Yapmanız gereken bir şey yok. Sekmeyi kapattıysanız hiçbir sorun olmaz. Risk 0.
Bilemedim hocam, şimdi bir şey inmedi sonuçta cihaza. Cihaza bir şey inmedi.
Konum dışında hiçbir erişim izni de yok tarayıcının, biraz takıntılıyım. Bir şey olacağını zannetmiyorum da imkansız mı harbiden? En ufak bir imkanı varsa hard reseti yapıştıracağım.

@408157 Hocam bir baksanız?
Ayrıca virustotal sonucunda virüs bulaşma ihtimali yoksa niye virüs uyarısı veren AV'ler var? False-Positive mi bu? Öyle olsa bile risk yok mu?

Bilemedim hocam, şimdi bir şey inmedi sonuçta cihaza. Cihaza bir şey inmedi.
Konum dışında hiçbir erişim izni de yok tarayıcının, biraz takıntılıyım. Bir şey olacağını zannetmiyorum da imkansız mı harbiden? En ufak bir imkanı varsa hard reseti yapıştıracağım.

@408157 hocam bir baksanız?
Ayrıca VirusTotal sonucunda virüs bulaşma ihtimali yoksa niye virüs uyarısı veren Av'ler var? False-positive mi bu? Öyle olsa bile risk yok mu?

Balon site açıldı diye hard reset mi atılır? Bir şey olmaz. Çerezi saymazsak, öyle bir şey inmediği ve açmadığın sürece zararlı bulaşmaz, eğer çok üst düzey zararlıysa açmadan da çalışabilir kendi, ama önce inmesi lazım.

Site zaten Google sonuçlarında da çıkmıyor. VirusTotal sonucu ise, site taramalarını takmamak lazım, iyi değil. Gösteren yazılım servisleri de bilinmeyen şeyler zaten.

Balon site açıldı diye hard reset mi atılır? Bir şey olmaz. Çerezi saymazsak, öyle bir şey inmediği ve açmadığın sürece zararlı bulaşmaz, eğer çok üst düzey zararlıysa açmadan da çalışabilir kendi, ama önce inmesi lazım.

Site zaten Google sonuçlarında da çıkmıyor. VirusTotal sonucu ise, site taramalarını takmamak lazım, iyi değil. Gösteren yazılım servisleri de bilinmeyen şeyler zaten.
Yani için rahat olsun kafana takma diyorsunuz, doğru mu hocam?
Çerezi saymazsak dediniz ya, çerezlerden telefona bulaşırsa diye mi dediniz? Öyleys risk var mı?

Yani için rahat olsun kafana takma diyorsunuz, doğru mu hocam?
Çerezi saymazsak dediniz ya, çerezlerden telefona bulaşırsa diye mi dediniz? Öyleys risk var mı?

Evet, olabiliyor. Ama abartmaya gerek yok. Umursamamak lazim.

Sağolun hocam.

Valla ne yalan söyleyeyim, az daha hard reset atacaktım. Çerezler olayı içimi yedi fakat ilerdeki kariyer planım bilgisayar mühendisliği olduğu için, hayatımın çok büyük bir kısmını sanal ortamda geçireceğim için bu gereksiz takıntılarımdan vazgeçmem lazım dedim.
Android cihazlarda bir zararlının dosyalarınıza erişebilmesi için muhtemelen APK dosyası olarak indirilip kurulması gerekiyor, sonasında da izin vermeniz gerekiyor.
Tarayıcıda açılan beyaz ekranlı patates site ne alaka, mantıklı düşünemiyorum bâzen.
Kaspersky, Eset, Bitdefender taradı telefonumu. Bir tehdit yok, iki noname AV o siteye zararlı dediği içinde hard resetle uğraşıp, fotoğraf yedekleyemem valla.
Gerye kalan kaliteli AV'lerin hepsi temiz demiş. Hard reset atmam için salak falan olmam lazım herhalde.
Öyle içimi dökeyim dedim :)

Tarayıcıyı da baştan kurdum.

@408157

Son düzenleme:

Geri
Yukarı