Redragon Dark Avenger K568 alınır mı?

Xevanior

Megapat
Makaleler
14
Merhaba arkadaşlar, Redragon Dark avenger K568 alınır mı? Ayrıca internette bunun K568R olan versiyonunu gördüm. Normalde Razer Cynosa Lite alacaktım ama üstüne 10-15 koyup mekanik klavye alabilirsem neden olmasın dedim. Ürünlerin linklerini bırakıyorum.

Bu K568R'ın K568'den farkı nedir açıklarsanız sevinirim. @Samotne Ciasteczka @TÇB @rohatbaba123

Alınır, tuşları kaliteli ve basım hissiyatı güzel.
Fakat Mavi Switch deli ediyor insanı sesten dolayı, fakat basım hissiyatı daha dolgun.
Ayrıca Numpad bölümü yok, muhtemelen biliyorsunuzdur ama söyleyeyim dedim.

Numpad bölümü benim için çok önemli değil. Sesi çok rahatsız edecek düzeyde olursa iade edebilirim. Bu sonunda R harfi olan versiyonun olmayan versiyonla ne farkı olabilir?

Merhaba arkadaşlar, Redragon Dark avenger K568 alınır mı? Ayrıca internette bunun K568R olan versiyonunu gördüm. Normalde Razer Cynosa Lite alacaktım ama üstüne 10-15 koyup mekanik klavye alabilirsem neden olmasın dedim. Ürünlerin linklerini bırakıyorum.

Bu K568R'ın K568'den farkı nedir açıklarsanız sevinirim. @Samotne Ciasteczka @TÇB @rohatbaba123
Biri RGB, biri Rainbow. Fark bu, 20 TL'ye değer. Kesinlikle RGB olan modeli alın.
Outemu switch olan giriş seviye bir mekanik klavye, olayı numpadin olmaması.
Alanlar bu tür klavyeleri sevdiği için alıyorlar, güzel bir klavye. Alınabilir.

Geri
Yukarı