Custom ROM Reeder P13 Blue Max l 2022 model telefona Xiaomi ROM nasıl atılabilir?

Israfel

Decapat
Yer
Deutschland, Berlin Kreuzberg
Daha fazla  
Meslek
Softwareentwickler \ Yazılım Mühendisi
Daha önce Android vb. sistemler üzerinden hiçbir işlem yapmamış biri olarak anlayan arkadaşlar bana destek olabilir mi, her şeyin bir ilki vardır.

Başlangıç seviyesinde bir dostum denedi bootloader kilidini falan açamamış (unisoc işlemci) ve Xiaomi ROM için port gerektiğini falan söyledi bu işlerden hiç anlamıyorum, bana yardımcı olun.

Materyal olarak elimde bir adet notebook laptop var ve eskiden birkaç ay kullanmış olduğum Reeder P13 blue Max l 2022 model telefon var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi ROM atarsan o cihaz daha çok kasar. GSI olarak AOSP kurabilirsiniz.
Kasması veya problem çıkartması önemli değil nasıl yapabilirim lütfen detaylı bilgi verin veya kaynak atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki romu kurabilirmiyim?

Bu cihaz için TWRP varmı?

O cihaza custom rom yok hocam. Kendiniz port yapmayı bilmiyorsanız uğraşmanızı tavsiye etmem. Brick olursa stock rom bile bulmakta zorlanabilirsiniz.

Kasması veya problem çıkartması önemli değil nasıl yapabilirim lütfen detaylı bilgi verin veya kaynak atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ROM'u kurabilir miyim?

Bu cihaz için TWRP var mı?

Bakmadım ama GSI ROM ise sorun çıkarmaz.
TWRP var mı bilmiyorum ama @364809 hocam biliyordur.

Evet, GSI. Fakat cihazın a mı a/b mi olduğunu öğrenmemiz lazım.

İndirip bakar mısın?

A/B cihaz.

Bu sitedeki özelliklere uygun bir Xiaomi sürümü istiyorum performans az bir şey düşük olsa da olur yurt dışı hat kullanacağım oyun oynamayacagim WhatsApp Messenger Facebook vb. ofis programları falan kullanacağım.

GSI ROM günlük kullanım için pek uygun değildir, fazlasıyla denelsel olur. Attığım linkte olan birçok ROM a/b destekli ROM'lar deneyebilirsin.

Ben unisoc olduğu için boot edeceğinden şüpheliyim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı