Rekabetçi oyunlar için 240Hz monitör önerisi

Bütçe
8000

nesrager

Hectopat
144Hz monitörümü değiştirme kararı aldım, tavsiyelerinizi bekliyorum. Rekabetçi oyun oynamak için kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
144Hz monitörümü değiştirme kararı aldım, tavsiyelerinizi bekliyorum. Rekabetçi oyun oynamak için kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.
Samsung Odyssey G4 işinize yarar bence.Pek bilgim yok siz yinede araştırın.

Samsung Odyssey G4 işinize yarar bence.Pek bilgim yok siz yinede araştırın.
O da iyi bir monitör. Ama arkadaşın attığı daha iyi.
https://www.amazon.com.tr/Samsung-Odyssey-LS25BG400EUXUF-G-Sync-Monitör/dp/B0BF7LGJ95/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3MN1RQIVCDZC2&keywords=odyssey+g4&qid=1689187614&sprefix=odyssey+g%2Caps%2C307&sr=8-2
6100 TL'ymiş bu arada. Bu daha iyi olur bence o kadar edecek bir fark yoktur diye düşünüyorum.

Odyssey modellerinde ghosting almış başını gitmiş vaziyette.
Neden? Genel olarak mı söylüyorsunuz? Çünkü G4 sorunsuz ve IPS.

Odyssey modellerinde ghosting almış başını gitmiş vaziyette.

8000 TL bütçe icin attiginiz daha iyi olabilir ama o model IPS, 240Hz ve 6K fiyat bakimindan iyi bir model diye dusunuyorum.

O da iyi bir monitör. Ama arkadaşın attığı daha iyi.
https://www.amazon.com.tr/Samsung-Odyssey-LS25BG400EUXUF-G-Sync-Monitör/dp/B0BF7LGJ95/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3MN1RQIVCDZC2&keywords=odyssey+g4&qid=1689187614&sprefix=odyssey+g%2Caps%2C307&sr=8-2
6100 TL'ymiş bu arada. Bu daha iyi olur bence o kadar edecek bir fark yoktur diye düşünüyorum.

Neden? Genel olarak mı söylüyorsunuz? Çünkü G4 sorunsuz ve IPS.

8000 TL bütçe icin attiginiz daha iyi olabilir ama o model IPS, 240Hz ve 6K fiyat bakimindan iyi bir model diye dusunuyorum.

IPS olamayn Odyssey modellerine göre daha az olduğu doğrudur ghostingin ama gene de iyi bir IPS monitörden, mesela Alienware veya attığım AOC gibi modellerden, bariz fazla. Ek olarak renk noktasında da başarılı değil pek G4.

Ucuz olsun deniyorsa ikinci elden alacağı bir ürün bile tokat manyağı eder onu. Odyssey serisi para verilip de alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı