RENAULT Megane Sport Tourer Ön Camda Optik Sorun

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
10 Aralık 2009 tarihinde Behçetoğulları'ndan satın alınmış olan Megane Sport Tourer aracın ön camında optik hata tespit edildi. Bu bağlamda araç seyir halindeyken yoldaki şeritler camdaki optik kırılma dolayısı ile olduğu yerde değil de göze yakın gözükmekte. Bu da sürüş güvenliğini tehlikeye sokmakta.

Bu bağlamda iki üç defa kaza atlattığımı da belirtmek isterim. Tüm bu sorunları çok defa Behçetoğulları'na bildirmeme rağmen bir sonuç alamadım. Sonradan hedef otomotive gittim ve onlar ön camdaki hatayı doğruladılar ve değiştirdiler. Fakat takılan camda aynı sorun mevcut. Servise tekrar gittim ve tekrar hatayı bildirdim.

Onlar beni Renault Mais'e yönlendirdiler. 0 216 645 66 66 numaradan kendilerine ulaştım. Burada Abdullah Bey ile görüştüm ve şikayetimi ilettim. Dönülecek dendi ama dönen olmadı. Bir hafta sonra aradım bu defa Nihal Hanım ile görüştüm fakat sorunun kabul edilmediğini söyledi üstüne üstlük telefonu suratıma kapattı.

Sonrasında 0 212 444 66 22'i aradım. Burada da Tutku Hanım ile görüştüm. Bana kısa bir zamanda döneceğini söyledi. Şu anda ondan haber beklemekteyim. Gerekirse telefon konuşmalarımı dinleyebilirsiniz.

Sonuç olarak sorunum hala çözülmedi. Ayrıca benzer sorunu diğer Reanult Megane araçlarda da gördüm.

Bu yazılanların hepsinin bir yanlış anlaşılmadan dolayı olduğunu söylemek isterdim, beklerdim ama, ne yazık ki bunlar ne ilk ne de son olacak. Türkiye Renault'un bu tarz sorunları hep vardı ve hala devam ediyor..

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı