Sürprizbozan Rengoku tam potansiyelinde Akaza'yı yenebilir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba. Bildiğiniz üzere Demon Slayer animesinde rengoku tam potansiyelinde değildi. Alev nefes tekniğini kitablar ile öğrenmişdi ve buna rağmen en güçlü Hashiralar'dan birisiydi. Sizce işaret açsaydı ve tam potansiyelinde olsaydı, Akaza'yı yenebilir miydi?

Hocam senarist istese yener isterse yenemez olay bu kadar basit ve rengoku o haliyle 6. idi ama bilseydi de alamazdı bence.

Son düzenleme:
Hocam kafasını kestik den sonra yenilenebiliyorsa nasıl yenecekler?
Onun sinirini bilemiyoruz aslında. Siniri bilinse çok kolay yorum yapılabilirdi. Belki 1 kez tekrar çıkaracak kafasını belki sınırsız bir şekilde.Eğer sınırsızsa güneş doğana kadar tutarak yenerler. En güçlü 2 hashiradan bahsediyoruz sonuçta.

Rengoku’nun Akaza’yı yenmesi gibi birşey söz konusu olamaz. Marked + Full Power olsa bile yenemezdi. Hashiralardan sadece solo Gyomei ve Sanemi + Giyu kombinasyonu Akaza’yı yenebilir. Douma mümkün değil zaten.

Bu arada Giyu > Obanai > Muichiro.

Rengoku’nun Akaza’yı yenmesi gibi birşey söz konusu olamaz. Marked + Full Power olsa bile yenemezdi. Hashiralardan sadece solo Gyomei ve Sanemi + Giyu kombinasyonu Akaza’yı yenebilir.
Giyu olmasada yenerler. Giyu marked açsada akaza'ya kayda değer bir hasar veremedi. Yani baya abartılıyor hatta en güçlü hashira diyenler bile var.

Giyu olmasada yenerler. Giyu marked açsada akaza'ya kayda değer bir hasar veremedi. Yani baya abartılıyor hatta en güçlü hashira diyenler bile var.
1)Gyomei. 2) Sanemi 3) Giyuu 4) Obanai 5) muichiro 6) Rengoku 7) mitsuri 8) Tengen 9)Shinobu. Mitsuri ile Rengokunun yeri belki değişebilir ama rengokunun daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Giyuunun en güçlü hashira olduğunu söyleyen ne duydum ne gördüm. Kim söylüyor bunları?

Solo Gyomei yazmışım zaten, Giyu kayda değer hasar verdi bu arada. Giyu’ya en güçlü hashira diyen birinide görmedim hiç.

Geri
Yukarı