Replika DualShock 4 alınır mı?

BY LEWU

Decipat
Arkadaşlar merhaba, 600-700 TL bütçem var, bütçemi F730'a kadar çıkartabilirim fakat o kadar eski ve ergonomik olmayan bir gamepad almak istemiyorum. Bir arkadaşımın bilgisayarında FH4 oynadım ve çok keyif aldım. Sorduğumda Trendyol'dan aldığını ve 6 aydır kullandığını söyledi. Bende biraz oynadım ve titreşimi vb. çok güzel çalışıyordu. Trendyol da garantisiz olduğu için biraz daha fazla ödeyip Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum. Tuşlarının hassasiyetini oyunda denedim ve yeterli geldi. ETS 2 ve FH4 için kullanmak istiyorum. Sizce alınır mı?
Gamepad

Aklıma takılan 2 şey var. 1. ETS 2 güzel bir deneyim sunar mı, 2. bozulma gibi bir durumda 6 aylık garantiyi nasıl devreye sokarım ?

Bence alınır, yorumları da güzel, ölü bölge testi yaptınız mı hocam?
İnternet sitesinden yapmadım ama FH4 den tetik ve analog u kendimce yaptım. Çok ufak bir ölü bölge vardı.

Aklıma takılan 2 şey var. 1. ETS 2 güzel bir deneyim sunar mı, 2. bozulma gibi bir durumda 6 aylık garantiyi nasıl devreye sokarım ?

İnternet sitesinden yapmadım ama FH4 den tetik ve analog u kendimce yaptım. Çok ufak bir ölü bölge vardı.
Çok ufaksa bir problem olmaz bence, sonuçta fiyatını görüyoruz. Neyse alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı