Resident Evil 4 Remake fiyatı 20 Kasım'dan sonra ne kadar olur?

1699534596567.png

Bence en az iki katı zamlanır. Zaten şuan en uygun fiyat bizim ülkemize sunuluyor.

Ben böyle düşünüyorum. Aynı kalacağına ihtimal vermediğim için cadılar bayramında almıştım oyunu.

Capcom “oyunların fiyatı artmalı” diyen bir firma. Türkiye’yi de pek sallamaz japon firmalar, FromSoftware, Bandai de dahil buna.

En azından iki katı artış bekliyorum. Ben bu sebepten 2 ay oynama imkanım olmamasına rağmen hem DLC’yi hem de ana oyunu indirimde aldım. Eğer 20 Kasım’a kadar bir kere daha girerse almakta fayda var.

Capcom “oyunların fiyatı artmalı” diyen bir firma. Türkiye’yi de pek sallamaz japon firmalar, FromSoftware, Bandai de dahil buna.

En azından iki katı artış bekliyorum. Ben bu sebepten 2 ay oynama imkanım olmamasına rağmen hem DLC’yi hem de ana oyunu indirimde aldım. Eğer 20 Kasım’a kadar bir kere daha girerse almakta fayda var.
Hocam fiyat aynı kalır mı kumarını oynamayacağım, indirimi daha yeni bitti 20 Kasıma kadar alacağım yani alacaksam.Peki oyun değer mi sizce 887TL'ye?

Hocam fiyat aynı kalır mı kumarını oynamayacağım, indirimi daha yeni bitti 20 Kasıma kadar alacağım yani alacaksam.Peki oyun değer mi sizce 887TL'ye?
Oyun değer ama Seperate Ways de dahil 700 küsüre denk geliyordu. O yüzden 900 TL’ye değer mi değmez mi, böyle bir durum var. RE hayranıysan 1500 bile eder.

Oyun burada 585TL alırsan 58'ini geri veriyormuş bakabilirsin.

Geri
Yukarı