Çözüldü Resident Evil Village dalgalanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
RAM
XLR8 16GBx2 (3200Mhz) CL16
Ekran kartı
Asus DUAL 4060
Anakart
Asus Prıme B450M-K II
İşlemci
Amd Ryzen 5 5500
Oyunda çok fazla dalgalanma ve ses sorunu var oyun 6 ay önce RTX 2060 kullandığım zaman da bu şekildeydi güncel olarak 4060 kullanıyorum ve aynı şekilde sorunu hiçbir şekilde çözemedim foruma konu olan tüm şeyleri denedim ve sonuç alamadım. Görselde gözükmeyen alt kısımda karıncalanma ve ekranda dalgalanma oluyor video var ama ekleyemedim kusura bakmayın.

İyi sosyaller.

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-26_020524944.png
    resim_2024-01-26_020524944.png
    346 KB · Görüntüleme: 26
Çözüm
Oyunda çok fazla dalgalanma ve ses sorunu var oyun 6 ay önce RTX 2060 kullandığım zaman da bu şekildeydi güncel olarak 4060 kullanıyorum ve aynı şekilde sorunu hiçbir şekilde çözemedim foruma konu olan tüm şeyleri denedim ve sonuç alamadım. Görselde gözükmeyen alt kısımda karıncalanma ve ekranda dalgalanma oluyor video var ama ekleyemedim kusura bakmayın.

İyi sosyaller.
Footage filterı kapatın ayarlardan.

İyi sosyaller.
Footage filterı kapatın ayarlardan.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı