Resident Evil Village kırıldı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her oyun er ya da geç kırılacak. Koruma yöntemleri istediği kadar gelişssin ama bir yandan kırma yöntemleri de gelişiyor.

Crack indirilenleri görünce ben.
ekran görüntüsü.png

Not: Crack oynayanları savunmuyorum ama bir oyuna 279TL para vermek gerçekten saçma.

Son düzenleme:
Her ne kadar almak istesem bile oynanış süresinin parasını asla yansıtmadığı fikrindeyim. Kırılması iyi bir şey değil. Uzun bir süre indirim kovalamaya devam ederim fakat sonuç alamazsam kırılmış versiyona yönelebilirim.
Hayret moderatör bile kırılmış oynama taraftarı.

Güzel olmuş bence gayet kırılması.

Hayırlı olsun. Yalnız Anno örneği varken buna iyi korunuyordu demek komik olur. Bu oyunun hype’ı da yoktu, bir tek Dimitrescu üzerinden meme’ler döndü, onun dışında fos. Puzzle’ları ayrı fiyasko, 7’nin üstüne böyle bir oyun ayrı. Kimse bu çöpe 300 lira vermeye zorlanmamalı bence de.

Uzun sürer diye beklememiştim fakat iyi ki de beklememişim. Fiyatının tamamını hak eden bir oyun. Yeni oynayacaklara iyi eğlenceler.

Adal videosunu atmıştı full hikayeyi izledim.
RE8 benim için artık gazı kaçmış koladan farksızdır.

Hayret moderatör bile kırılmış oynama taraftarı.

Güzel olmuş bence gayet kırılması.
Taraftar değilim ve indirim kovalayacağımı belirttim. İndirim kovalamam sonuç vermezse korsanın getirdiği riskleri alıp indirebilme ihtimalim var. Öte yandan her ne kadar asla önerilmese bile korsan kullanımı kişinin kendisine kalmış riskleri göze alarak.

Biz destek vermiyoruz ve kullanılmaması taraftarıyız.

Ülkede yeterince sıkıntı varken insanların çoğu bir oyuna 300 lira veremez, şey gibi oluyor küçüksünüz sokakta futbol oynuyosunuz paranız yok diye sizi oyuna almıyorlar, gizlice kağıttan top yapıyosunuz kendi başınız oynarken bu seferde biri geliyor hak yeme git futbol topu al diye.
Ben hiç kırılmış oyun indirmedim ama indirene de laf edemem, bu arkadaşların çoğunun yaşı 18'den küçük ve gelirleri harçlıkları, oyundan atmak yerine en azından laf etmezseniz ayrıştırma olmaz. Bu korsan oyunlar belirli ekonomik neden ve sonuçların yükünü en azından gençlerin üzerinden biraz alıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı