Custom ROM [Resmi Değil] Galaxy Tab A8 2019 LineageOS 20 ROM

Kamera gayet iyi sistem akıcı yağ gibi kasma donma yok şu ana kadar soruna rastlamadım ama Tivibu vs girince cihaz rootlu sorumluluk kabul etmiyoruz gibi uyarı veriyor onun dışında sıkıntı yok.

Cihaz integry testinden geçemiyor zaten. Bootloaderin açık olduğunu görebiliyor uygulama.

kamera gayet iyi sistem akıcı yağ gibi kasma donma yok şuana kadar soruna rastlamadım ama tivibu vs girince cihaz rootlu sorumluluk kabul etmiyoruz gibi uyarı veriyor onun dışında sıkıntı yok

sorun çıkmıyor ben yanlış yaptığım için stock roma döndüm sonra tekrardan bu romu kurdum

hocam güç tuşuna basınca offline şarj animasyonu çıkıyor 1 aydır sorunsuz kullandım
bir kaç oyun yükledim açılıp açılmadığını test etmek için hafif oyunlar açılıyor subway surfers vs ama brawl stars gibi biraz ağır oyunlar açılırken çöküyor

Son düzenleme:
Birkaç oyun yükledim açılıp açılmadığını test etmek için hafif oyunlar açılıyor subway surfers vs ama Brawl Stars gibi biraz ağır oyunlar açılırken çöküyor.

Hocam zaten cihazın vendoru düzgün değil. Çalışan ROM'lar bunlar. Bazıları Wi-Fi'ya bağlayınca yineden başlıyordu vb.

Dosya Ekleri

• 17143210080582239635627313131792.jpg
    17143210080582239635627313131792.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 15
Bootloader kapalı olabilir.
Stock ROM'u indirin. Ve sonra bunu yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı