Resmi: GTA 6, 2025 Sonbaharında Çıkacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
GTA 6

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan GTA 6 fragmanında oyunun 2025 yılı içinde çıkacağı belirtilmişti. Bugün ise yayıncı Take-Two Interactive, GTA 6’nın 2025 sonbaharında piyasaya sürüleceğini belirterek bu çıkış zaman çizelgesini biraz daralttı. Bu tarih Take-Two’nun 31 mart 2024 tarihinde sona eren 2024 mali yılı dördüncü çeyrek dönemine ilişkin üç aylık mali raporunda belirtildi. Yayıncı şirket raporda “Bu […]

Devamı: Resmi: GTA 6, 2025 Sonbaharında Çıkacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Desenize bizim 8 GB VRAM oyunu yine acamacak 😁 mecbur yine ekran karti upgradei yapacağız.

Son düzenleme:
@Ömer Ercan, bilemiyorum da önümüzdeki 1-2 sene PC'ye çıkmayacağı kesin bence.

2027 basi veya 2026 sonu olarak dusunuyorum ben PC'ye cikisini. Rockstar hep 1.5 yil sonra cikardi. Ki zaten PC kisminida cope atacak degiller o yüzden dedigim gibi 2027 basi veya 2026 sonu gelmesi muhtemel olur.

Eki Görüntüle 2197390
Geçtiğimiz aylarda yayınlanan GTA 6 fragmanında oyunun 2025 yılı içinde çıkacağı belirtilmişti. Bugün ise yayıncı Take-Two Interactive, GTA 6'nın 2025 sonbaharında piyasaya sürüleceğini belirterek bu çıkış zaman çizelgesini biraz daralttı. Bu tarih Take-Two'nun 31 Mart 2024 tarihinde sona Eren 2024 Mali yılı dördüncü çeyrek dönemine ilişkin üç aylık Mali raporunda belirtildi. Yayıncı şirket raporda “Bu […]

Devamı: Resmi: GTA 6, 2025 Sonbaharında Çıkacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

2024 sonunda oyunun 2. fragmanı çıkacağı kesinleşti gibi o zaman.

O gün gene kesin ertelerler gene. 😃
Erteleneceğini hiç sanmıyorum. 10 yıldır geliştiriliyor ve fragman çıktığından beri her yerde 2025 yılının üstünde duruyorlar. Fragman çıktıktan 2 yıl sonra çıkması gayet mümkün.

Desenize bizim 8 GB VRAM oyunu yine acamacak 😁 mecbur yine ekran karti upgradei yapacağız.
Kim diyor açamayacak diye?

Geri
Yukarı