Resmi: GTA 6, 2025 Sonbaharında Çıkacak

Erteleneceğini hiç sanmıyorum. 10 yıldır geliştiriliyor ve fragman çıktığından beri her yerde 2025 yılının üstünde duruyorlar. Fragman çıktıktan 2 yıl sonra çıkması gayet mümkün.

Kim diyor açamayacak diye?

Kimse demiyor. Saka yaptim zaten koca emoji duruyor orada buyuk ihtimal minimum 4 veya 6 GB isticekler. Onerilen ise 8 GB VRAM ve ustu olur.

Geriye dönük 2025'te Win 10 ile çalışmayacağını varsayarak, donanım güncellemelerini bekleyecekler gibi duruyor diye düşünmemek elde değil. Konsollar için de geçerli - PS6, Xbox Q(?)...

Tabi Deck tipi arabirimler ve hatta telefon üstünden de bir şeyler düşünüyorlarsa, hem çok eğlenceli, hem korkunç bir beyin yiyicisi olacaktır.

Peki ufak bir delilik yapıp, M5-M6 serisi çıkarsa elma tayfasına, onlara da gömebilirler. PPSSPP geldi nitekim.

Geriye dönük 2025'te Windows 10 ile çalışmayacağını varsayarak, donanım güncellemelerini bekleyecekler gibi duruyor diye düşünmemek elde değil. Konsollar için de geçerli - PS6, Xbox Q(?)...

Tabii deck tipi arabirimler ve hatta telefon üstünden de bir şeyler düşünüyorlarsa, hem çok eğlenceli, hem korkunç bir beyin yiyicisi olacaktır.

Peki ufak bir delilik yapıp, M5-M6 serisi çıkarsa elma tayfasına, onlara da gömebilirler. PPSSPP geldi nitekim.

Apple belki sasirtabilir bizi ama cok ihtimal gormuyorum cikarsada tadindan yenmez. Bu arada PPSSPP'nin geldigini senden ogrendim aylar once keske emulator olsa da su oyunlari oynasam diyordum malum IPhone'lerde hicbiri yoktu.

Apple belki sasirtabilir bizi ama cok ihtimal gormuyorum cikarsada tadindan yenmez. Bu arada PPSSPP'nin geldigini senden ogrendim aylar once keske emulator olsa da su oyunlari oynasam diyordum malum IPhone'lerde hicbiri yoktu.

Aa olur mu öyle, Technopat'tan al haberi: PPSSPP

Oyun bir anlamda ertelendi.
Şöyle ki Take-Two, 2025 mali yılı için önceden 8 milyar dolar gelir beklentisindeydi ama dünkü açıklamada bu 5.65 milyar dolar olarak güncellendi.
Bu da oyunun ilk başta ilkbaharda çıkması planlanırken bunun sonbahara kaydırıldığını gösteriyor.
Bu sebeple Take-Two hisseleri çakıldı.

Oyun bir anlamda ertelendi.
Şöyle ki take-two, 2025 Mali yılı için önceden 8 milyar dolar gelir beklentisindeydi ama dünkü açıklamada bu 5.65 milyar dolar olarak güncellendi.
Bu da oyunun ilk başta ilkbaharda çıkması planlanırken bunun sonbahara kaydırıldığını gösteriyor.
Bu sebeple take-two hisseleri çakıldı.

Büyük ihtimalle yetiştiremeyeceklerini anladılar ve çıkış tarihine 2025 dediler. Sonuçta ocakta da çıksa 2025 Aralıkta da çıksa 2025. kendi içlerinde ertelediler gibi oldu aslında.

Büyük ihtimalle yetiştiremeyeceklerini anladılar ve çıkış tarihine 2025 dediler. Sonuçta ocakta da çıksa 2025 Aralıkta da çıksa 2025. kendi içlerinde ertelediler gibi oldu aslında.

O yüzden 2025'te cikcak dediler onlarda tam tarih vermek istemediler ne zaman yetisecegini bilmedikleri icin. İyide yapmislar aslinda yoksa millet delirirdi yine nasıl ertelersiniz falan diye.

O yüzden 2025'te cikcak dediler onlarda tam tarih vermek istemediler ne zaman yetisecegini bilmedikleri icin. İyide yapmislar aslinda yoksa millet delirirdi yine nasıl ertelersiniz falan diye.
Zaten normal. Büyük çoğunluk fragmanda ki çıkış tarihine çok üzüldü. Herhalde büyük bir kesim 2024 yılında bekliyordu ama bence çok makul ve iyi bir tarih olmuş 2025. Zaten GTA VI ertelenmesinde başka hangi oyun ertelensin.

Zaten normal. Büyük çoğunluk fragmanda ki çıkış tarihine çok üzüldü. Herhalde büyük bir kesim 2024 yılında bekliyordu ama bence çok makul ve iyi bir tarih olmuş 2025. zaten GTA VI ertelenmesinde başka hangi oyun ertelensin.

2025 oncesi bana hep hayalmis gibi geldi zaten cok zordu. Ama neden bu kadar kisi cok uzuldu anlamadim 1.5 yil beklicektik şu an kaldi 15 16 ay.

Geri
Yukarı