Kişisel Bakım Rexona Men Erkek Deodorant Sprey Xtra Cool 200 ML Amazon Prime ile 101 TL

Makaleler
54
Kendim uzun süredir kullanıyorum.
Az önce bir tane daha aldım. Marketlerde çok para bu tür şeyler. Amazon'da 200 ML hali 101 TL.
Çok uygun fiyatlı.

Süre olarak beni uzun süre gerçekten götürüyor. Spor yapan biri olmama rağmen çok işe yarıyor.

Tavsiye ederim.
Alacaksanız mutlaka 200 ML olanı almanız daha ekonomik olacaktır.

150 ML (83 TL): Amazon.com.tr
200 ML (101 TL): Amazon.com.tr

Aynısını kullandım beğenmedim, yakın tuttuğunuz zaman canınızı yakacak kadar soğuk üflüyor deriniz hafif buz tutuyor gibi oluyor, pek kalıcı da değildi, tabi fiyatına göre değerlendirmek lazım, aşırı soğuk üflemese düşünülebilirdi. Extra soğuk olmayan alternatiflere yönelin.

Kendim uzun süredir kullanıyorum.
Az önce bir tane daha aldım. Marketlerde çok para bu tür şeyler. Amazon'da 200 ML hali 101 TL.
Çok uygun fiyatlı.

Süre olarak beni uzun süre gerçekten götürüyor. Spor yapan biri olmama rağmen çok işe yarıyor.

Tavsiye ederim.
Alacaksanız mutlaka 200 ML olanı almanız daha ekonomik olacaktır.

150 ML (83 TL): Amazon.com.tr
200 ML (101 TL): Amazon.com.tr

Ürün'de kullanılabilir kupon var. 3 tane aldım.

1716062202135.png

Aynısını kullandım beğenmedim, yakın tuttuğunuz zaman canınızı yakacak kadar soğuk üflüyor deriniz hafif buz tutuyor gibi oluyor, pek kalıcı da değildi, tabii fiyatına göre değerlendirmek lazım, aşırı soğuk üflemese düşünülebilirdi. Extra soğuk olmayan alternatiflere yönelin.

Şu özellik daha ilgimi çekti. Yaz geldi, hava 40 derece oluyor.

@fazilsdy Şu ürünün fiyatı da uygun duruyor. Kokusu nasıl bilmiyorum. Amazon.com.tr

Son düzenleme:

Geri
Yukarı